Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 30 Mar 2024, 02:38

tehărău

Locul in care sa povestim despre noi, sa ne strangem amintirile, sa ne cunoastem mai bine. Sa daruim si celorlalti o particica din bucuriile noastre. Si sa ne consemnam peregrinarile pentru anii cand ne vom hrani din amintiri.

Moderatori: the_mav, Mircea-B

Re: tehărău

Mesajde blackcrotal pe 31 Oct 2016, 12:08

tehărău scrie:Am fost cooptat în Comisia de promovare a imaginii AGVPS. De fapt am încercat să vitalizez această comisie și prin ea să fie promovată imaginea vânătorului român. Cred că în această situație calitatea mea de moderator al acestui forum poate fi interpretată greșit și forumul poate fi acuzat că nu e echidistant.
Așadar, las ca un alt moderator să preia activitatea iar eu o să mă loghez cu nume și prenume.


Sa fi sanatos . In felul acesta ( daca ai sa fi lasat ) cred ca o sa inceapa sa se miste ceva-ceva in AGVPS .
Pe forumul acesta sunt inscrisi, daca am retinut eu bine, in juc de 10.000 conturi si cred ca mai bine de 50% sunt conturi active in acest moment.
Daca cineva ar gandi ca forumul nu este echidistant dupa parerea mea ar avea ceva probleme la capitolul logica.
A, ca un membru crede despre personajul X sa este alb si altul il vede negru sau verde sau albastru, este alta problema. Este dreptul fiecaruia sa "vada" cum vrea si cum poate el.
Deci Liviu, sa fi sanatos si daca vrei sa stii, eu chiar ma bucur ca ai devenit o personalitate cu raspundere dar si cu drepturi in AGVPS. Atentie, deocamdata vorbesc in calitate de pescar .
Acum sper ca o intr-o zi, cand vei trece prin Bucuresti si vei avea timp, ne vom intalni la un ceai, o cafea sau ce vei dori tu sa dezbatem problema asupra careia noi 2 avem parere diferita .
Si cine stie discutand cu picioarele bagate in apa rece o sa vedem cine are dreptate.
Razvan
blackcrotal
Veteran
 
Mesaje: 740
Membru din: 30 Dec 2013, 07:55
Locaţie: Bucuresti

Re: tehărău

Mesajde Liviu Mircea-tehărău pe 31 Oct 2016, 12:46

blackcrotal scrie:Si cine stie discutand cu picioarele bagate in apa rece o sa vedem cine are dreptate.


Eu! ;)
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
Liviu Mircea-tehărău
Membru important
 
Mesaje: 154
Membru din: 30 Oct 2016, 12:16

Re: tehărău

Mesajde blackcrotal pe 31 Oct 2016, 14:58

Liviu Mircea-tehărău scrie:Eu! ;)

sau poate Rabinul ;)
Razvan
blackcrotal
Veteran
 
Mesaje: 740
Membru din: 30 Dec 2013, 07:55
Locaţie: Bucuresti

Re: tehărău

Mesajde Sly_Fox pe 31 Oct 2016, 20:00

Liviu Mircea-tehărău scrie:Gata, am cont nou.
Cu informarea, rămâne la fel. Ăsta e forum comercial, are nevoie de fonduri. Și cei cărora nu le place nimic ce are oarece legătură cu AGVPS acuză "că forumul e vândut". Cum eu o țin pe-a mea, cred că e mai bine așa.
Antarctica, Groenlanda, Fiordurile Norvegiene și Chiliene? Am poze și filme de super clasă. După congresul din primăvară am zis că mă liniștesc, trecem pe activități recreative ;)

Pentru ca aceasta este prima ta postare pe forum, iti urez bine ai venit. Acum ca te-am primit in randul nostru fa bine sa ne spui cate ceva despre tine, nu de alta dar sa stim si noi cu cine stam de vorba. :lol: :lol: :lol:
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5660
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea

Re: tehărău

Mesajde Liviu Mircea-tehărău pe 31 Oct 2016, 20:16

Sly_Fox scrie:
Liviu Mircea-tehărău scrie:Gata, am cont nou.
Cu informarea, rămâne la fel. Ăsta e forum comercial, are nevoie de fonduri. Și cei cărora nu le place nimic ce are oarece legătură cu AGVPS acuză "că forumul e vândut". Cum eu o țin pe-a mea, cred că e mai bine așa.
Antarctica, Groenlanda, Fiordurile Norvegiene și Chiliene? Am poze și filme de super clasă. După congresul din primăvară am zis că mă liniștesc, trecem pe activități recreative ;)

Pentru ca aceasta este prima ta postare pe forum, iti urez bine ai venit. Acum ca te-am primit in randul nostru fa bine sa ne spui cate ceva despre tine, nu de alta dar sa stim si noi cu cine stam de vorba. :lol: :lol: :lol:


Sunt baiat de treaba... :D :-@ ~x( ^:)^ x_x :-q :-bd \m/ :dance: :clap: :hand: :think: :snooty:
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
Liviu Mircea-tehărău
Membru important
 
Mesaje: 154
Membru din: 30 Oct 2016, 12:16

Re: tehărău

Mesajde wachtelfeld pe 03 Noi 2016, 11:59

Esti vandut pe....mistreti ! Nu tagadui ! :lol: :lol: :lol:
wachtelfeld
Veteran
 
Mesaje: 2476
Membru din: 07 Mai 2004, 23:17
Locaţie: bucuresti

Re: tehărău

Mesajde Liviu Mircea-tehărău pe 03 Noi 2016, 19:05

wachtelfeld scrie:Esti vandut pe....mistreti ! Nu tagadui ! :lol: :lol: :lol:


N-ai nimerit-o! Mistreti avem mai multi dacat putem recolta. Daca ziceai prepelix si fazanix, mai mergea ;;) :ymhug:
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
Liviu Mircea-tehărău
Membru important
 
Mesaje: 154
Membru din: 30 Oct 2016, 12:16

Re: tehărău

Mesajde yoghi pe 07 Apr 2017, 00:27

Liviu Mircea-tehărău scrie:.....
Antarctica, Groenlanda, Fiordurile Norvegiene și Chiliene? Am poze și filme de super clasă. După congresul din primăvară am zis că mă liniștesc, trecem pe activități recreative ;)


A venit primavara s-au dezghetat ghetarii....ai promis poze! :ymhug:
Benelli,Krico,Marlin,Deringer,Steyr,Kettner,Winchester,Merkel,
Mauser,FN,Ruger,Liege,Sauer,S&W
Avatar utilizator
yoghi
Veteran
 
Mesaje: 3754
Membru din: 08 Noi 2006, 21:25
Locaţie: Romania

Re: tehărău

Mesajde tehărău pe 07 Apr 2017, 08:45

yoghi scrie:
Liviu Mircea-tehărău scrie:.....
Antarctica, Groenlanda, Fiordurile Norvegiene și Chiliene? Am poze și filme de super clasă. După congresul din primăvară am zis că mă liniștesc, trecem pe activități recreative ;)


A venit primavara s-au dezghetat ghetarii....ai promis poze! :ymhug:


Si a trecut congresul??! :-w O:-)

De obicei ma tin de promisiuni, dar ai facut bine ca mi-ai amintit. Am o gramada. Treaba e ca se pierde mult timp cu incarcatul poza cu poza pe alte platforme, pe urma postatul, bla bla. Le vine randul.
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
tehărău
Veteran
 
Mesaje: 3477
Membru din: 16 Mai 2009, 19:24

Anterior

Înapoi la Jurnal de forumist

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori

cron
Publicitate