Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 19 Apr 2024, 21:48

braconajul in mehedinti ia amploare

Sectiune dedicata normelor de etica vanatoreasca , scrise si nescrise , comentarii , gesturi etic regretabile , relatari , obiceiuri vechi , etc

Moderatori: liviur, MAsterD

Mesajde greier99 pe 22 Ian 2008, 22:36

viorel_vio scrie:pt greierul.Tu chiar esti vanator?


:shock: :oops: :wink:

Viorel,
am vrut sa comparam ceea ce ai postat tu in titlul topicului si ceea ce spun cei ce conduc filiala Mehedinti la tv.Fi sigur ca mai repede te cred pe tine, decat pe cei ce au umplut spatiul la tv. Cu chestia ca "nu avem cu sa te ajutam"..daca nu citeste cine ar trebui sa faca ordine acolo ..degeaba. :cry:

Ovidiu, se vede ca mi-ai citit profilul.. acolo ocupatia de baza este cantaret. :lol:
Bogdan, reportajul l-am copiat de la postarea ta..scuze. :wink:
Adrian, hainele il fac pe om... vanator.Multumesc cu "descurcatul cu pusca" poate citesc si ai mei, sa vada ca nu merg degeaba la vanatori. :lol:
Alin, ai dreptate ar trebui sa vorbeasca cu cei care sa si faca ceva. :idea:
Flandra, or fi unii si aceeasi..este posibil :?:
Ursule, :lol: :lol: to be or not to be :roll:

P.S. Multumesc tuturor celor care ati crezut in mine....ca as fi vanator. (m-am scos din centru?) 8)
Si greieru' poate sa vaneze!
Avatar utilizator
greier99
Veteran
 
Mesaje: 472
Membru din: 29 Noi 2006, 11:10
Locaţie: Cheia

Mesajde flandra pe 23 Ian 2008, 09:24

@ Greier

:) ...nu trebuie sa convingi pe nimeni...important e ce crezi tu despre tine...ceilalti sunt doar invidiosi :wink:
flandra
Veteran
 
Mesaje: 500
Membru din: 15 Aug 2007, 17:21
Locaţie: BUCURESTI

Mesajde Alin3006 pe 23 Ian 2008, 11:57

Asa ....ca idee. Oare un om care a postat de-a lungul timpului 500 de mesaje pe un forum de vanatori e vanator sau cantaret ? :lol: :lol: Sau amandoua ? :lol: :lol: Stie si multe bancuri, sa stiti.
Alin3006
Veteran
 
Mesaje: 6458
Membru din: 26 Sep 2007, 12:35
Locaţie: bucuresti

Re: braconajul in mehedinti ia amploare

Mesajde robertica pe 02 Ian 2011, 18:52

asa e peste tot eu am prins paznicu de vanatoare si alti nemernici cu el puscasera 2 caprioare si ce sa vszi uimire mare tot ei mau dus la politie pe mine dar au supto ca nu aveau preobe
robertica
Membru important
 
Mesaje: 169
Membru din: 02 Dec 2010, 11:55
Locaţie: bals olt

Anterior

Înapoi la Etica si legi nescrise

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori

Publicitate