Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 29 Mar 2024, 07:32

imbracaminte si incaltaminte

Tot ce tine de echipamentul pentru teren al unui vanator , mai putin armamentul . Nici nu stim cite ne vin in ajutor - important este sa le gasim .

Moderatori: liviur, george_ciprian86

imbracaminte si incaltaminte

Mesajde piticuVS pe 01 Iun 2013, 18:29

Am facut acest topic pentru ca vreau sa-mi iau un echpament de vanatore cat de cat bunisorsi la un pret mai mic va rog datimi si mie niste jugestii
piticuVS
 
Mesaje: 3
Membru din: 01 Iun 2013, 17:16

Re: imbracaminte si incaltaminte

Mesajde iliealexandruionut pe 01 Iun 2013, 18:41

salutare,
iti recomand cu multa caldura echipament de la WALDHAR.mi am luat asa ceva de la cei de la amis sezonul trecut si crede ma ca am vanat in conditii groaznice(viscol,polei,ploaie torentiala....)unde si a aratat din plin calitatile.este dintr un material special care lasa corpul sa respire dar impiedica frigul si apa sa intre.costa in jur de 800/1000 ron jacheta plus pantaloni..este recomandat in lunile de toamna tarzie si iarna.mult succes in demersul tau!
citeste mult..invata..si mai apoi incearca!
iliealexandruionut
Veteran
 
Mesaje: 781
Membru din: 10 Mar 2012, 14:26

Re: imbracaminte si incaltaminte

Mesajde bliviu pe 01 Iun 2013, 22:47

Pe mine ma intereseaza daca vinde cineva echipament de iarna de la cabela s alb cu ramulete.L-am vazut pe un coleg si mi-a placut foarte mult eventual si un pret
Avatar utilizator
bliviu
Veteran
 
Mesaje: 329
Membru din: 17 Mar 2013, 21:44

Re: imbracaminte si incaltaminte

Mesajde adrian_ppp pe 04 Iun 2013, 22:35

salut, da mi pe PM cam ce te ar interesa.
Avatar utilizator
adrian_ppp
Veteran
 
Mesaje: 2271
Membru din: 04 Oct 2006, 11:47
Locaţie: Bucuresti


Înapoi la Echipamente pentru vanatoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

Publicitate