Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 28 Mar 2024, 14:54

Poligon indoor

Sunt multi dintre Dvs care sunt interesati de latura sportiva si de competitie a detinatorilor de arme . Va stam la dispozitie in acest topic !
Subiectul este generos si asteptam postari pe masura .

Moderator: liviur

Poligon indoor

Mesajde tunari.ro pe 13 Feb 2016, 18:12

Stiu ca vanatorilor nu prea le este de folos dar, poate, printre voi exista detinatori de arme cu teava scurta sau chiar pasionati de tir sportiv. Aceasta noua facilitate este practic o reconstructie a celui mai vechi poligon de glont din cadrul Complexului Anatolie salceanu - JOITA (standul nr 1) si este dotata cu cel mai sofisticat sistem de tinte rotative omologate pentru trageri sportive ISSF (INDELFA Turning Target). Cand aveti drum, aruncati un ochi.

Stima, Eugen.

slide pistol issf.jpg
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
tunari.ro
Nou membru
 
Mesaje: 58
Membru din: 13 Sep 2006, 07:32
Locaţie: Bucuresti

Re: Poligon indoor

Mesajde acsph pe 13 Feb 2016, 22:43

Eugen,
Vanatorul este evident,o fiinta complexa..ca din om faci vanator..dar invers nu :wink: si in drum spre poligonul de carabina unde i-i e lui ..(vanatorului) mai bine,evident ca o sa traga un ochi,o goana,o panda.. sa vada ce si cum cu ..INDELFA Turning Target!
Zic!
Ionut C
Muget,deci exist !
acsph
Veteran
 
Mesaje: 689
Membru din: 21 Sep 2012, 10:03
Locaţie: Ploiesti

Re: Poligon indoor

Mesajde Anndrei pe 14 Feb 2016, 12:38

E de vizitat. Personal nu am fost, dar amicii mi-au spus ca ar fi bine sa arunc o privire(si niste catuse):)

Apropos, cum am putea face o initiativa prin care si vinatorii sa aiba acces la arme scurte ptr lovitura de gratie(ca in alte state europene)?
Esti inteligent daca crezi doar jumatate din ceea ce auzi; esti intelept daca stii care e jumatatea.
Anndrei
Veteran
 
Mesaje: 335
Membru din: 07 Dec 2008, 20:03
Locaţie: Bucuresti


Înapoi la Poligoane , concursuri de tir , samd

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron
Publicitate