Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 29 Mar 2024, 07:17

Calibrul 28

Loc in care se vor arhiva topicuri interesante la vremea lor , dar cu valoare mai mult sentimentala pentru membrii forumului .

Calibrul 28

Mesajde sasa v pe 22 Ian 2013, 20:57

si asa ca de la cal. 28 ajungem sa vorbim cai verzi pe pereti, omul iti cere un sfat ,dar pe acest site vad ca multi judeca decat sa dea sfaturi asa cum am zis romanul smecher cu lantul la gat nu ma refer la voi dar in general cam asta se da de inteles.Cum am zis am cerut o parere si am descris o partida de vanatoare cum o vad eu cu acest calibru,unii au inteles oameni' si l-e si multumesc pentru sfaturi ' dar alti isi arata vere masculul din el dar pute de la 2 km.
sasa v
 
Mesaje: 17
Membru din: 20 Ian 2013, 22:35

Re: Calibrul 28

Mesajde OVI762 pe 22 Ian 2013, 21:57

sasa v scrie:dar ceea ce imi pare rau este ca 'sunt tot mai multi vanatori lacomi' nu isi uita 12 niciunul si vrea sa plece acasa sa mai si vanda ca sa poata sa isi scoata taxa anuala asa ca nu o sa fim o TARA EUROPEANA nici daca vine Obama presedintele ROMANIEI mentalitatea romanului smechera si ingamfata dar saraca lucie nu ai cum sa o schimbi niciodata ,am dreptate domnule violiv (ca vad ca ne trimitem la vanatoare cu arme cu dopuri )










Acum ti-am vazut postarea.......GEANY. :twisted: :twisted: Te-am prins. :wink:
este in noi
OVI762
Veteran
 
Mesaje: 2523
Membru din: 10 Noi 2009, 09:11

Re: Calibrul 28

Mesajde sasa v pe 22 Ian 2013, 22:59

bai fratilor,am verificat niste topicuri ,bai oameni buni pe site-ul acesta nu vezi decat fentosi ,bai intreba un domn de-o anumita semiautomata,pana nu va dati cu rahat in voi nu va simtiti bine acum inteleg cum uni din voi au inceput sa ma ia si pe mine asemenea altor colegi.Domnul cu administrarea site-ului,luati domne masuri ca nu sunt decat vreo 2 puslamale domne pe aici,care ii intrebi frumos o anumita intrebare si ei te ia cu nu stiu ce vorbe dar tot ei se supara si fac gura mare.
sasa v
 
Mesaje: 17
Membru din: 20 Ian 2013, 22:35

Re: Calibrul 28

Mesajde sasa v pe 22 Ian 2013, 23:06

oameni buni pe site-ul acesta intram sa aflam si noi ceva ce nu stim,dar voi ii dati omului in cap si pleaca nauc ,nu toti dar astia 2 ,3 care sunt .Vezi domne sunt cei' 3 mari si tari 'nu asta se face domnilor ii dati omului explicatii daca stiti daca nu stai in banca ta si mergi tu cu 12 tau la vanatoare la ce vrei tu si nu mai intaratati lumea
sasa v
 
Mesaje: 17
Membru din: 20 Ian 2013, 22:35

Re: Calibrul 28

Mesajde Sly_Fox pe 22 Ian 2013, 23:16

:lol: :lol: :lol:
Mare comedie mon cher.
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5660
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea


Înapoi la Arhiva forumului

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori

Publicitate