Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 29 Mar 2024, 13:17

Prezentare Mihai (mazemit)

Locul in care sa povestim despre noi, sa ne strangem amintirile, sa ne cunoastem mai bine. Sa daruim si celorlalti o particica din bucuriile noastre. Si sa ne consemnam peregrinarile pentru anii cand ne vom hrani din amintiri.

Moderatori: the_mav, Mircea-B

Prezentare Mihai (mazemit)

Mesajde Mazemit pe 17 Ian 2022, 18:19

Salutare,

Eu sunt Mihai si sunt pasionat de tir sportiv de mai multi ani. De curand am devenit si vanator.

Catare plina!
Mazemit
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2022, 17:53
Locaţie: Bucharest

Re: Prezentare Mihai (mazemit)

Mesajde Sly_Fox pe 17 Ian 2022, 22:41

Bine ai venit pe forum!
Practici tirul sportiv de performanță sau doar ca amator? Ce armă/arme utilizezi pentru tirul sportiv? Vânător la ce asociație ești?
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5660
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea

Re: Prezentare Mihai (mazemit)

Mesajde Ghinda pe 18 Ian 2022, 08:47

Bun venit!!!
La Iosif Sârbu te dai cu arma?
Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta...
Ghinda
Veteran
 
Mesaje: 7668
Membru din: 14 Dec 2006, 22:35
Locaţie: Bucuresti

Re: Prezentare Mihai (mazemit)

Mesajde Mazemit pe 18 Ian 2022, 11:58

Sunt membru in asociatia Egreta.
Anterior am tras cu armele de la poligoane, diverse, cel mai mult cu Baikal. Acum am comandat arma si astept sa vina, lisa semiautomata Beretta 1301 Comp Pro. Am vrut Beretta A400 Xtreme Plus, dar nu se mai produce momentan pe negru si nici nu am gasit disponibilitate pentru teava mai scurta.
Ca poligon merg mai mult la CRTS, la Negoesti, pentru ca sunt posturi mai multe si mai complexe.

Mihai
Mazemit
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2022, 17:53
Locaţie: Bucharest

Re: Prezentare Mihai (mazemit)

Mesajde tehărău pe 21 Ian 2022, 09:01

Bun venit!
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
tehărău
Veteran
 
Mesaje: 3477
Membru din: 16 Mai 2009, 19:24


Înapoi la Jurnal de forumist

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori

Publicitate