Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 16 Apr 2024, 06:11

Pistol cu bila cauciuc Fort 18R, cal .45, NOU!

Anunturi de Vanzari-cumparari pentru orice tip de arma

Moderator: the_mav

Pistol cu bila cauciuc Fort 18R, cal .45, NOU!

Mesajde kristake pe 23 Aug 2022, 16:03

SCUZE DACA NU AM POSTAT UNDE TREBUIE...

Vand pistol FORT 18R calibrul .45, cu bila de cauciuc. Este cel mai puternic pistol cu astfel de munitie.
Este NOU, nu s-a tras nici macar 1 glont cu el. A fost cumparat in 2021, de la dealer autorizat, bineinteles.
Fabricat in Ucraina, erau greu de procurat si inainte de razboi, acum probabil ca imposibil.
Are si sistem laser, din aluminiu, foarte precis.
Mai am la el toc special pentru acest model, 25 de gloante calibrul 45 si cutie de depozitare agreata de politie.

Pistolul se afla in LUGOJ (jud. Timis) la armurierul de la care l-am cumparat.

Il vand doar pentru ca m-am mutat cu familia in Germania, iar aici din pacate nu este legal.
Cumparatorul trebuie OBLIGATORIU sa aiba autorizatie de cumparare sau permis de port arma si trebuie sa se prezinte personal la armurier.

Pret: 4250 lei

Info:0745626206

Photo 29.03.2022, 09 05 58.jpg
Photo 29.03.2022, 09 08 04.jpg
Photo 29.03.2022, 09 09 34.jpg
Photo 29.03.2022, 09 09 46.jpg
Photo 29.03.2022, 09 12 35.jpg




Info:
Pistoalele cu bila de cauciuc FORT sunt unele dintre cele mai performante arme din acesta categorie, disponibile in momentul de fata. Cu teava perfect lisa, constructie din otel de cea mai buna calitate si fiabilitate demonstrata in timp, pistoalele FORT reprezinta cea mai buna alegere atunci cand doriti sa va achizitionati o arma de autoaparare.
Toate pistoalele cu bila de cauciuc FORT sunt produse in fabrica de armament militar SIA FORT Ucraina si respecta cele mai inalte standarde militare din punct de vedere al calitatii si performantelor. Din acest motiv, niciun alt pistol cu bila de cauciuc nu poate egala siguranta pe care vi-o ofera pistoalele FORT, atat din punct de vedere al fiabilitatii (nu veti intampina blocaje sau alte evenimente nedorite in timpul tragerii) cat si din punct de vedere al performantelor atunci cand vine momentul sa va aparati viata sau sanatatea.
Toate aceste calitati au facut ca pistoalele FORT sa devina cele mai populare si apreciate pistoale cu bila de cauciuc pentru autoaparare din Romania.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
kristake
 
Mesaje: 1
Membru din: 23 Aug 2022, 15:49

Re: Pistol cu bila cauciuc Fort 18R, cal .45, NOU!

Mesajde yoghi pe 23 Aug 2022, 17:27

Zii armurierulului tau sa demonteze laseruul ca altfel il vei "dona" politiei...pistolul bre!
Benelli,Krico,Marlin,Deringer,Steyr,Kettner,Winchester,Merkel,
Mauser,FN,Ruger,Liege,Sauer,S&W
Avatar utilizator
yoghi
Veteran
 
Mesaje: 3758
Membru din: 08 Noi 2006, 21:25
Locaţie: Romania


Înapoi la Vanzari- cumparari arme lise si ghintuite, de tir si cu AC

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Publicitate