Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 20 Apr 2024, 04:18

Bazar 2021

Anunturi vanzari lunete, alte instrumente optice sau monturi destinate fixarii pe arma

Moderator: the_mav

Bazar 2021

Mesajde DART pe 20 Feb 2021, 15:05

Vand din surplusul de accesori:

1.Adaptor de binocular BERLEBACH pt.tripod( bipod,monopod Primos etc.)

Usor(in jur de 250 g),usor de montat(placa rapida foto sau placa Arca Swiss...cele din imagini nu sunt la vanzare!),stabil.Ideal pt. binoculare cu telemetru atunci cand doresti masuratori de precizie la distante mari(eu am nevoie de acest echipament la vanatoare cand fac masurator la distane de peste 250 m,este mic (incape usor intr-un buzunar de rucsac)!
Produsul este nou.

Pret de vanzar:170 Ron,plata se face in cont.Curierul il alege si-l plateste cumparatorul.

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

2.Montura SPUHR:monobloc,pt.tub de 34mm,0MIL/0MOA,cea mai joasa optiune.A fost montata o singura data pe o luneta SchmidtBender T96 Polar sub care era un Blaser R8.Conditia ei este ca si nou,fara nici-o urma de folosire.

Se vinde pt.suma de: 265 euro,plata se face in cont.Curierul il alege si-l plateste cumparatorul.


Imagine
Imagine

3.Montura originala Blaser:Sina Blaser pt. inele+inele 30 mm pt. obiective de pana la 50 mm + sina picatinny TierOne compatibila din aluminiu cu inclinare 20MOA.

Combinatia poate deservi pe rand (ai nevoie doar de o cheie torx 25) o luneta si un red dot.L-am gandit pt. o luneta Exos 1-8x24 si un Aimpoint Micro H2.Nu mai vanez la mistret la goana si imi prisosesc.

Se vand doar impreuna pt. suma de : 390 euro,plata se face in cont.Curierul il alege si-l plateste cumparatorul.

Nr.de cont am sa-l comunic personal viitorului comparator.Cand se vad banii in cont pachetul pleaca spre destinatie!

Pt.informati suplimentare aici :0724 562 998


Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
DART
Veteran
 
Mesaje: 1566
Membru din: 15 Iul 2008, 13:38
Locaţie: Timisoara

Înapoi la Vanzari-cumparari optica si monturi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Publicitate