Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 18 Apr 2024, 06:00

De ce Planeta maimutelor?

Daca topicul tau a ajuns aici, inseamna ca: nu ai gandit cand ai postat, nu ai respectat regulile sau membrii vechi ai forumului, sau pur si simplu ai postat o tampenie fara sens, sau in bataie de joc, sau fara sa te intereseze daca nu cumva subiectul a mai fost discutat inainte de 100 Ori. Pe scurt, ca ne consideri fraierii tai si ca ai avut senzatia cu nu avem altceva mai bun de facut decat sa raspundem la intrebari tampite, sau formulate fara discernamant, sau in bataie de joc.
Limbajul agramat si analfabetismul te vor aduce aici in timp record.

De ce Planeta maimutelor?

Mesajde Alin3006 pe 05 Feb 2015, 18:26

Simplu: asta e nivelul topicului respectiv. Aici e coltul rusinii.
Ai mare grija ca inainte de a posta sa citesti atent Regulile de utilizare ale forumului. Gandeste inainte de a scrie ceva si nu uita ca exista un buton magic de cautare cu care poti verifica simplu daca esti un vizionar deschizator de drumuri sau pui o intrebare al carui raspuns il poti gasi deja in 10 topicuri diferite, cu singura conditie sa cauti acel raspuns. Timpul nostru e la fel de important ca a tau, asa ca daca nu tii cont de asta, topicul ajunge aici. La fel se intampla si daca masacrezi limba romana, nu suntem obligati sa descalcim hieroglife sau ineptii gramaticale.
Alin3006
Veteran
 
Mesaje: 6458
Membru din: 26 Sep 2007, 12:35
Locaţie: bucuresti

Re: De ce Planeta maimutelor?

Mesajde liviu35 pe 31 Mar 2015, 22:00

Am inteles perfect utilitatea capitolului asta. Da te rog eu nu-l mai promova punand poze cu maimute pe prima pagina :lol: :lol: :lol: . Sau ala e un limbric? Sugestia mea -inlocuieste poza cu o caricatura sugestiva ca e plin netu' de ele.
liviu35
Membru important
 
Mesaje: 198
Membru din: 25 Noi 2008, 13:47
Locaţie: Dobroesti,Ilfov

Re: De ce Planeta maimutelor?

Mesajde Alin3006 pe 31 Mar 2015, 23:20

Asta nu e o idee rea, insa raspunsul se dorea serios...
Alin3006
Veteran
 
Mesaje: 6458
Membru din: 26 Sep 2007, 12:35
Locaţie: bucuresti


Înapoi la Planeta maimutelor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

Publicitate