Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 16 Apr 2024, 19:37

Intalniri amicale pentru discutii si antrenarea cainilor...

Exclusiv discutii legate de linii de singe , dresaj , concursuri de frumustete , probe de lucru , inclusiv canise , precum si prezentari ale raselor care nu sunt permise de AGVPS la vanatoare in Romania , samd .

Moderator: mialxx

Intalniri amicale pentru discutii si antrenarea cainilor...

Mesajde Kristi pe 24 Mai 2012, 07:24

Am deschis acest topic pentru discutii si mai ales pentru a organiza intalniri cu toti cei care doresc sa participe in toamna la Solms si nu numai pentru ei , ci si pentru toti cei care iubesc cainii de vanatoare . Mai ales pentru cei care doresc sa isi formeze singuri cainele si nu au unde sa scoata cainele sau nu au cu cine sa se sfatuiasca in anumite probleme . Promit sa insist pe langa dn dr Burcescu si sa beneficiem de prezenta dansului si totodata de experienta dansului , in limitele timpului disponibil pe care il are . M.as bucura enorm sa reusesc sa atrag cat mai multi participanti si daca am reusi macar o data la doua saptamani sa ne intanim ar fi un lucru benefic atat pentru caini cat si pentru noi oamenii . Las deschis acest subiect si va astept cu pareri ...
Cu cat imi cunosc prietenii mai bine...imi iubesc cainele mai mult !
Avatar utilizator
Kristi
Veteran
 
Mesaje: 1526
Membru din: 26 Aug 2009, 13:57
Locaţie: CONTESTI DAMBOVITA

Re: Intalniri amicale pentru discutii si antrenarea cainilor...

Mesajde grigguti pe 24 Mai 2012, 21:41

Kristi scrie:Am deschis acest topic pentru discutii si mai ales pentru a organiza intalniri cu toti cei care doresc sa participe in toamna la Solms si nu numai pentru ei , ci si pentru toti cei care iubesc cainii de vanatoare . Mai ales pentru cei care doresc sa isi formeze singuri cainele si nu au unde sa scoata cainele sau nu au cu cine sa se sfatuiasca in anumite probleme . Promit sa insist pe langa dn dr Burcescu si sa beneficiem de prezenta dansului si totodata de experienta dansului , in limitele timpului disponibil pe care il are . M.as bucura enorm sa reusesc sa atrag cat mai multi participanti si daca am reusi macar o data la doua saptamani sa ne intanim ar fi un lucru benefic atat pentru caini cat si pentru noi oamenii . Las deschis acest subiect si va astept cu pareri ...


Cristi, eu unul sunt mare amator, dar tu si Mihai deja stiti asta. Spuneti locul si ora si eu si Boris ajungem primii.
grigguti
Veteran
 
Mesaje: 799
Membru din: 13 Sep 2008, 12:52
Locaţie: Bucuresti

Re: Intalniri amicale pentru discutii si antrenarea cainilor...

Mesajde Alezandru pe 25 Mai 2012, 16:00

Salut,
Daca aceste intalniri sunt la sfarsit de saptamana si au loc injurul Bucurestiului, atunci am sa vin si eu cu cateaua, daca se poate.
Avatar utilizator
Alezandru
Membru activ
 
Mesaje: 88
Membru din: 06 Feb 2010, 20:21
Locaţie: Bucuresti

Re: Intalniri amicale pentru discutii si antrenarea cainilor...

Mesajde Kristi pe 25 Mai 2012, 16:44

Alezandru scrie:Salut,
Daca aceste intalniri sunt la sfarsit de saptamana si au loc injurul Bucurestiului, atunci am sa vin si eu cu cateaua, daca se poate.

Asa cum am specificat poate veni absolut oricine doreste ...mi.as dori sa devina ceva regulat si sa beneficieze de prezenta a cat mai multor persoane si implicit a cat mai multor caini !
Cu cat imi cunosc prietenii mai bine...imi iubesc cainele mai mult !
Avatar utilizator
Kristi
Veteran
 
Mesaje: 1526
Membru din: 26 Aug 2009, 13:57
Locaţie: CONTESTI DAMBOVITA

Re: Intalniri amicale pentru discutii si antrenarea cainilor...

Mesajde dragos74 pe 27 Ian 2013, 22:35

sunt nou pe forum dar imi doresc tare mult sa particip la astfel de intalniri ,in cazul in care le mai realizati in 2013... :wink:
...sper sa anuntati pe forum .... :!:
multumesc mult !
dragos74
Membru important
 
Mesaje: 176
Membru din: 26 Ian 2013, 16:57


Înapoi la Caini de vanatoare - genetica , concursuri , canise , etc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

Publicitate