Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 18 Apr 2024, 07:08

FABARM-GUERINI

Discutii despre arme lise, munitii, calibre, etc . Multiple compartii intre arme, munitii pentru arme, tipuri de vanat, balistica, samd.

Moderator: liviur

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde vanatorul dibaci pe 16 Iul 2012, 21:02

madalin122582 scrie:Dan, pezentarea e cu vanzare? O sa vin cu un amic ce vrea un axis al

Din pacate nu ....dar o putem rezolva pentru amicul tau !
Ai tel meu putem discuta !
vanatorul dibaci
Veteran
 
Mesaje: 1075
Membru din: 09 Sep 2007, 08:41

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 16 Iul 2012, 22:13

Madalin, da ca vine cu bani, si Dan este de Vanzare!
Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde paika pe 18 Iul 2012, 11:14

buna ,eu merg la aceasta manifestare,cine vrea sa imparta costurile de cazare la hotel sunt dispus sa stam in aceiasi camera la hotel.tel.0745522550
NU SEAMANA CU NIMIC
paika
Membru activ
 
Mesaje: 72
Membru din: 22 Oct 2007, 14:39
Locaţie: HUSI

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 18 Iul 2012, 16:00

Eu mi-am gasit cazare la "Conacul cu nuci" cu 80 ron / noapte. Distanta pana la poligon 3 km.
O sa merg acolo de vineri seara ca sambata dimineata la 9 sa pot fi la poligon sa imi termin turul printre arme repede pentru ca pe la 3-4 sa plec catre casa.
Daca mai veniti vreunu pe acolo poate stam la o bere seara pe cerdac ;)
Au mai ramas 3 zile.
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde cybelle pe 18 Iul 2012, 17:07

Aght scrie:Madalin, da ca vine cu bani, si Dan este de Vanzare!


...sper ca te cunosti bine de tot cu Daniel...pentru o asemenea gluma ! :shock:

respect
Vand carti de gramatica. E ieftine...
Avatar utilizator
cybelle
Veteran
 
Mesaje: 1576
Membru din: 24 Mar 2007, 16:05
Locaţie: Magurele

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 18 Iul 2012, 18:57

Cybelle sigur ca ma cunosc bine cu Dan, este unu dintre cei mai buni vanzatori din Romania. El a inteles gluma foarte bine.
Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 18 Iul 2012, 19:00

Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde cybelle pe 18 Iul 2012, 23:32

Aght scrie:Cybelle sigur ca ma cunosc bine cu Dan, este unu dintre cei mai buni vanzatori din Romania. El a inteles gluma foarte bine.


Chiar si asa.... :?
Nu cred ca-l cunosti destul de bine.
Dan nu se va vinde NIMANUI niciodata PE BANI. :wink:
Poate..poate..il cunosc si eu...(cel putin asa vreau sa cred)

respect
Vand carti de gramatica. E ieftine...
Avatar utilizator
cybelle
Veteran
 
Mesaje: 1576
Membru din: 24 Mar 2007, 16:05
Locaţie: Magurele

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Cristi pe 24 Iul 2012, 18:42

vanatorul dibaci scrie:Din pacate- datorita faptului ca nu sunt actele gata la politia romana pentru a introduce armele de la Guerini si cele sporting ale echipei de tir.
Se comuta data manifestari pe 21-22 /07/2012
Ne cerem scuze pentru situatia creeata dar chiar nu este vina noastra :oops:

Liniste deplina! Nici un comentariu, o poza,ceva?
“The golden rule of history is those with the weapons make the rules.”
www.anda.com.ro
Avatar utilizator
Cristi
Veteran
 
Mesaje: 2689
Membru din: 09 Mar 2004, 11:03

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde madalin122582 pe 25 Iul 2012, 08:15

Hai sa sparg eu gheata. Exceptand caldura mare intalnirea a fost ok cu exceptia catorva lucruri care mie nu mi-au placut:
- nu am putut sa testam.toate armele expuse...de fapt nu am avut la dispozitie decat 4-5 arme majoritatea de sporting. As fi vrut sa incerc o arma de vanatoare light. Nu am avut la dispozitie decat cal.12. Nici un 20. Armele erau prinse in rastel nu am putut nici macar sa epolam cu ele
- cele 10.000 de cartuse erau de fapt cate 4 de fiecare tragator. Atat.tras....4 cartuse. Daca voiai sa mai tragi, 35 de lei mansa de 25 de cartuse nu de talere;
- de si platit o mansa am asteptat 2 ore sa se elibereze poligonul ocupat de italieni..intr-un final i-am lasat pe ei sa traga, ne-am cerut banii inapoi si am.plecat.
A doua zi.nu am mai avut rabdarea sa mai stau sa trag un.breneke. Intalnirea ar fi fost ok daca nu ar fi avut un iz de comert. Ma asteptam la o.chestie de marketing macar cu.produse promotionale.
Cam.asta e impresia mea
Membru ANDA
Avatar utilizator
madalin122582
Veteran
 
Mesaje: 2095
Membru din: 11 Ian 2010, 09:44
Locaţie: Rm. Valcea

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 25 Iul 2012, 09:46

Madalin multumesc ca ai venit, ma permit sa dau niste precizari.
La rastel erau peste 35000 de Euro de arme ti sa pare posibil sa le probam pe toate?
Cartuse erau 12000 si ai fost la dispozitie de cine avrut sa traga, intradevar mansa a costat 35 de lei dar au fost oameni care au venit 2 zile si au tras peste 150 de cartuse. Pret la manse nu a fost stabilit de noi dar de conducerea poligonul.
Arme erau prinse pe rastel conform legislatie, cine a cerut sa vada o arma ia fost arata scoasa din rastel din personal autorizat, uni au avut chiar si direct de Dl Guerini.
Cand a fost ocupat de Italieni eram si eu si in toata ziua nu am tras decat la o mansa, imi pare rau ca ti am incurcat chiar in acel jumate de ora. A doua zi sa tras 250 de breneke si uni au tras si de 2 ori.
Imi pare foarte rau daca dupa organizare, pus la dispozitie munitii, pus la dispozitie arme, pus la dispozitie si mancare cu bauture nu vi am si dat o sapca si un tricou in cadou.

Multumesc la toata lumea care a participat la eveniment, cine nu a putut sa participe in cateva zile va vede eveniment pe PVTV.
Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 25 Iul 2012, 10:10

Ia sa imi dau si eu cu parerea:
- e primul eveniment de acest gen la care m-am dus.
- mi-a placut organizarea. Oamenii au fost foarte amabili desi nu sunt un veteran al trasului sau al vanatorii dar s-au purtat foarte frumos cu mine. Nu am nimic rau de comentat aici, numai de bine.
- locatia e foarte faina. poligonul e frumos (dar scump in draci)
- m-am simtit foarte bine.
- mi-a parut rau ca nu am testat mai multe arme. Mi-ar fi placut sa epolez cu cat mai multe dar mi-am dat seama ca e o problema majora de securitate sa lasi armele la liber sa se "joace" fiecare cu ele, mai ales ca pe o masa alaturata era plin de munitie. Am intelese problema dar mi-ar fi placut sa ma "joc" cu cat mai multe arme.
- mi-a parut rau ca m-am axat pe Axis RS (care mi-a vin luat ochii) si nu am testat si altele.
- mi s-a parut putin deplasat din partea celor de la poligon sa imi ceara 35 RON pe o "mansa" de 25 de cartuse. Normal era sa imi ceara 35 RON pe o mansa de 25 de talere din moment ce cartusele au fost puse la dispozitie gratis de RC. A sunat putin a "manareala".
Ceva poze facute cu telefonul:
Gazdele noastre: Giorgio Guerini, Riccardo si Dan Morariu
Imagine
eu cu Axis RS (ce imi place... dar nu mi se potriveste)
Imagine
@paika la tragere
Imagine
@madalin tot cu Axis RS (ca i-a placut si lui)
Imagine
si o gasca de oameni fericiti (uitati-va la zambetele lor) ca sunt in preajma la pusti si prieteni
Imagine

Concluzia finala: o mai merg la evenimente de genul asta.
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 25 Iul 2012, 10:13

Aght scrie:Arme erau prinse pe rastel conform legislatie, cine a cerut sa vada o arma ia fost arata scoasa din rastel din personal autorizat, uni au avut chiar si direct de Dl Guerini.

Mie mi-a fost rusine sa rog pe cineva sa imi scoata o arma doar ca sa epolez cu ea. Dar data viitoare asa o sa fac ;)
PS: Daca faceti o cupa Fabarm-Guerini vin si eu sa concurez.
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde aghiuta pe 25 Iul 2012, 11:22

Vrajitoru scrie:
Aght scrie:Arme erau prinse pe rastel conform legislatie, cine a cerut sa vada o arma ia fost arata scoasa din rastel din personal autorizat, uni au avut chiar si direct de Dl Guerini.

Mie mi-a fost rusine sa rog pe cineva sa imi scoata o arma doar ca sa epolez cu ea. Dar data viitoare asa o sa fac ;)
PS: Daca faceti o cupa Fabarm-Guerini vin si eu sa concurez.

Vezi daca esti rusinos, asa patesti.
Eu am cerut si mi s-a dat.
Fiind fan semi am rugat sa trag cu o semi Guerini (cu Fabarm stiu cum este) si am tras cu Roman MMV care mi-a venit ca o manusa.Cu ea am tras si cu proiectilul unic dar din cauza grabei nu prea mi-a iesit.Noroc cu nevasta ca a salvat onoarea.
Apoi am testat si o arma sporting, cu care am tras ca o cizma.A venit la rand o semi Fabarm,compozit cu teava de 91 cm,care in ciuda aparentei e foarte usoara.
Am mai tras si cu un bock cu rezultat ca si cu sportingul. :oops:
Asa ca am testat moka 4 arme in doua zile.Nu prea stiu ce magazin iti da arma s-o testezi inainte s-o cumperi.
Cat priveste cei 35 de lei per mansa mie mi s-a parut pomana,avand in vedere ca nu m-a oprit nimeni sa trag ambele cartuse la fiecare taler,ba chiar instructorul m-a si incurajat sa fac asta iar daca talerul nu iesea cum trebuie sau venea spart,se repeta aruncarea.Am zis ca cei 35 de lei sunt pentru softul poligonului,plata instructorului,uzura aruncatoarelor,plata omului care face curat dupa noi,etc.
Cat priveste echipa de italieni,pentru mine a fost o incantare sa-i privesc cum trag cu arma.
Trag de mare precizie si spectacol,ceea ce pe undeva e si normal, doar asta e jobul si vazandu-i mi-am promis sa mai exersez si eu,nu neaparat sa ma ridic la nivelul lor,chestiune imposibila din varii motive,dar macar sa nu-mi mai fie rusine cu mine.Pe de alta parte italienii cred ca au mai avut si misiunea de a testa armele.Imi sta inca in minte un domn din echipa Guerini care a tras 4 proiectile in mistretul alergator;doua proiectile s-au dus gaura-n gaura si celelalte doua foarte aproape de primele,toate 4 fiind in cercurile de 8 sau 9.Si toate au fost trase pana tinta a ajuns in dreptul stalpului de beton din mijlocul gropii.Adica intr-o cadenta extrem de rapida.
Trebuie sa spun ca nu numai italienii au tras frumos ci si colegi forumisti prezenti la eveniment.
Una peste alta pentru noi a fost un eveniment frumos,instructiv si care ne-a facut mare placere.
Multumim organizatorilor care s-au straduit sa faca posibil evenimentul si au si cheltuit o mica avere pentru asta.Nu stiu daca s-au vandut arme sau munitie cu aceasta ocazie dar chiar daca s-ar fi vandut nu cred sa acopere cheltuielile.
Pun si un link cu niste poze facute la poligon.Sper sa nu se supere proprietarul paginii.
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 211&type=3
Avatar utilizator
aghiuta
Veteran
 
Mesaje: 1815
Membru din: 06 Ian 2009, 17:13
Locaţie: Suedia

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 25 Iul 2012, 12:03

@aghiuta: ti s-a parut pomana? Mie nu.
E un pret mult prea mare pentru i mansa de talere. Care nici macar nu era o mansa. Sa recapitulam: cartusele au fost gratis, deci nu se plateau. Deci eu am platit doar ce ai zis tu mai sus. Dar... pentru 25 de cartuse. Normal ar fi pentru 25 de talere. Aia e o mansa. Si daca esti ghiolban ca mine tragi 2 cartuse ca sa nimeresti un taler, aia daca il nimesti si asa. Lucrul asta la sporting e regulamentar (sa tragi si al doilea cartus). Deci eu ar fi trebuit sa pot sa trag 50 de cartuse (max) pentru o mansa.
Si ca sa iti zic inca una: la Ludus la poligon e 15 lei mansa de 25 de talere. Intr-adevar conditiile nu sunt aceleasi, dar eu ma duc la poligon sa trag. Si daca nea Ionica imi scrie pe foaie rezultatul e la fel de relevant ca ala care l-as putea primi acasa pe e-mail de la un soft elaborat. E scump la Bucuresti, mult mai scump. Nu cred ca imi permiteam sa trag cat am tras pana acum daca erau preturile alea.
Si hai sa concluzionez: astea sunt preturile lor si nu comentez la ele. Dar cand mi se cere pe numar de cartuse... apai nu suntem la skeet sau trap. Suntem la sporting. Unde talerele aruncate pot sa fie diferite ca numar fata de cartusele trase. asta era numai comentariul meu. Ca daca m-am dus acolo mi-am asumat tot ce inseamna costuri dar nu imi place sa fiu luat de prost. Atat doar!
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde aghiuta pe 25 Iul 2012, 13:14

Hai sa stabilim despre ce vorbim ca am senzatia ca una a fost la tine si alta la mine.
Eu si nevasta-mea (si toti cei care au fost in grupul nostru la acea mansa) am platit cate 35 de lei si am primit fiecare 2 cutii de cartuse pe care le puteam trage toate daca as fi tras la fiecare post si al doilea cartus.Ca mie mi-au mai ramas cartuse in cutii si nu le-am consumat pe toate 50 este fie pentru ca n-am mai tras al doilea,ca sparsesem talerul cu primul, fie nu l-am mai tras pentru ca m-am dezumflat dupa primul foc ratat si n-am mai repetat focul,desi instructorul ma tot indemna sa-l trag si pe al doilea.
Nu stiu cat este in mod normal o mansa la acest poligon.
Vrajitoru scrie:Si ca sa iti zic inca una: la Ludus la poligon e 15 lei mansa de 25 de talere.

Cu tot cu cartuse ??
Avatar utilizator
aghiuta
Veteran
 
Mesaje: 1815
Membru din: 06 Ian 2009, 17:13
Locaţie: Suedia

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 25 Iul 2012, 13:28

na inseamna ca grupul vostru a fost privilegiat.
eu (si cei pe care ii cunosc) am platit 35 de lei pentru 25 de cartuse.
si la ludus e 15 lei mansa binenteles ca fara cartuse. de altfel si aici a fost fara cartuse (ca alea au fost oferite gratuit de RC - am mai zis asta odata)
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde aghiuta pe 25 Iul 2012, 13:51

Vrajitoru scrie:na inseamna ca grupul vostru a fost privilegiat.

Acum stau si ma gandesc daca nu cumva ziua a fost cea privilegiata.
Si colegii dinaintea noastra au platit la fel.
Cumva ai tras sambata?
Noi am participat duminica.
Avatar utilizator
aghiuta
Veteran
 
Mesaje: 1815
Membru din: 06 Ian 2009, 17:13
Locaţie: Suedia

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde madalin122582 pe 25 Iul 2012, 13:57

Da am tras sambata
Membru ANDA
Avatar utilizator
madalin122582
Veteran
 
Mesaje: 2095
Membru din: 11 Ian 2010, 09:44
Locaţie: Rm. Valcea

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 25 Iul 2012, 14:11

din partea noastra nu a fost nici o zi privilegiata, eu dupa eveniment am aflat ca uni au platit 35 de lei pentru 25 de cartuse, treaba care este anomala in poligon unde sa plateste pe talere si nu pe cartuse trase. crad ca instructori au incurcat treaba. oricum noi ca organizatori nu avem nicio treaba cu manse platite imi pare rau ca sa intemplat in acest eveniment, daca mai facem unu o sa monitorizam si acest lucru.
Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde madalin122582 pe 25 Iul 2012, 14:18

Eu am venit cu un amic ce nu e inca vanator. I sa spus ca nu poate sa traga pt ca nu are permis de vanator si nu il poate trece in registru. A facut omu 400 de km sa poate incerca in axis.
Membru ANDA
Avatar utilizator
madalin122582
Veteran
 
Mesaje: 2095
Membru din: 11 Ian 2010, 09:44
Locaţie: Rm. Valcea

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 25 Iul 2012, 14:20

daca asta i lege nu avem ce sa comentam, sambata erau si multi politisti in poligon.
Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 25 Iul 2012, 14:36

Din cate stiu eu legea spune ca poti sa tragi in poligon autorizat si cu instructor autorizat, chiar daca nu ai permis de port-arma.
Dar, Riccardo, astea nu sunt de la voi de la organizatorii evenimentului. Sunt de la administratia poligonului.
Cred ca, dupa cate am zis, o sa fiu banat de pe poligonul ala.
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde vanatorul dibaci pe 25 Iul 2012, 14:36

madalin122582 scrie:Eu am venit cu un amic ce nu e inca vanator. I sa spus ca nu poate sa traga pt ca nu are permis de vanator si nu il poate trece in registru. A facut omu 400 de km sa poate incerca in axis.

Trebuia sa vi la mine sau rikardo si rezolvam legal problema -dupa ce au tras cei cu permis au tras si cei fara dar insotiti si asistati conform legi de instructori autorizati.
vanatorul dibaci
Veteran
 
Mesaje: 1075
Membru din: 09 Sep 2007, 08:41

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Alin3006 pe 25 Iul 2012, 14:37

Din cate stiu eu, in prezenta si sub supravegherea unui instructor pot trage si cei care nu au permis de port arma. Poate ma insel....
Alin3006
Veteran
 
Mesaje: 6458
Membru din: 26 Sep 2007, 12:35
Locaţie: bucuresti

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Alin3006 pe 25 Iul 2012, 15:06

Eu amn un feeling ca incurcaturile au fost generate de cei de la poligon. Va spun si de ce: acum cativa ani, a fost o discutie intre Val si un reprezentant al acestui poligon. O rezum la modul : un pret special pentru forumisti. Ne ducem tragem, cand sa platim : surpriza, alt pret. Pai stiti...am discutat cu dl X un pret.
Raspuns: dl X nu e aici, noua nu ne-a comunicat nimeni...in consecinta ne-au ars. Evident, fiind sambata, dl. X avea telefonul inchis. Iar domnul Y ...ne-a ars. Genul de faza de cacat romaneasca 100%.
M ie mi-a displacut profund faza, vorba lui Vrajitorul - nu-mi place sa fiu luat de prost.
Alin3006
Veteran
 
Mesaje: 6458
Membru din: 26 Sep 2007, 12:35
Locaţie: bucuresti

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Vrajitoru pe 25 Iul 2012, 16:41

Feelingul tau e bun, ca si feelingul meu e acelasi.
Si eu zic ca ar fi trebuit sa faca si ei o reducere pentru ca era o reclama nemaipomenita pentru ei. Si gratuita.
Da' na. Fiecare isi conduce afacerea cim vrea.
Si mai zic odata: daca Fabarm-Guerini mai fac vreun eveniment eu o safiu prezent in orice colt de tara o fi.
http://www.prit.ro/vanator
-
Fabarm Axis Oiled 12 Ga
Savage Axis .308W + Delta 1.5-9x45
Avatar utilizator
Vrajitoru
Veteran
 
Mesaje: 680
Membru din: 01 Sep 2010, 07:29
Locaţie: Sibiu

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde aghiuta pe 25 Iul 2012, 17:29

Vrajitoru scrie:Si mai zic odata: daca Fabarm-Guerini mai fac vreun eveniment eu o safiu prezent in orice colt de tara o fi.

Fii uman si nu-i convinge sa vina la Ludus ca mananc o cisterna de motorina pana acolo si inapoi. :lol: :lol:
Avatar utilizator
aghiuta
Veteran
 
Mesaje: 1815
Membru din: 06 Ian 2009, 17:13
Locaţie: Suedia

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde Aght pe 25 Iul 2012, 17:59

Bine, acuma inchidem cu poligonul si vorbim de arme, comentarile? ce vi a placut ce nu?
Aght
Membru important
 
Mesaje: 180
Membru din: 29 Iun 2010, 09:11

Re: FABARM-GUERINI

Mesajde paika pe 25 Iul 2012, 18:16

Una peste alta ,a fost f. bine,s-a tras moca,as recomanda colegilor forumisti sa nu mai fie atat de acizi,as recomanda sa mearga mai mult la vanatoare ca apoi sa realizeze ca a organiza un asemenea eveniment nu este deloc usor,necesita multa rabdare si intelepciune,organizatorii erau intr-o locatie inchiriata unde regulile le speculau proprietarii locatiei,si nu uitati ca erau din Bucuresti ,iar baietii astia chiar se pricep in a specula.In rest felicit pe toata lumea care a fost acolo si bine ca nu s-a impuscat nimeni in doua zile .
NU SEAMANA CU NIMIC
paika
Membru activ
 
Mesaje: 72
Membru din: 22 Oct 2007, 14:39
Locaţie: HUSI

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Arme de vanatoare lise

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

Publicitate