Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 11 Aug 2020, 21:48

Poligon Joita

Sectiune dedicata tuturor postarilor care au legatura cu intilnirile organizate de forumisti

Re: Poligon Joita

Mesajde tonif pe 27 Iul 2012, 14:29

Aline, ia sa fie vanatul femeie, si sa conteze daca se uita gales la tine sau nu, sa vezi ce vanatori numa' unu si un am avea :D toti frumosi, subtirei, barbieriti si mirosind a levantica :D :D :D

asa, o data dobandita "caprioara" , zdranganeaua e pe deget forever (teoretic :twisted: ), ce mai merita efortul ?

ps: am ajuns la 89 de okale, si dupa 5 ani, reintru in masura 50 la costum, muahahahahahha .... gata, la vanat de caprioare :twisted: :twisted: :twisted:
tonif
Veteran

Mesajde aghiuta pe 27 Iul 2012, 18:05

Alin3006 scrie:Asta cam asa e, nu stiu de ce, 8 barbati din 10 se ingrasa dupa ce se insoara. Si nu e de la faptul ca le gateste nevasta bunatati, ca functioneaza si la cei cu neveste anti-talent la gatit. :lol:

Pai una din explicatii ar fi cea din poanta clasica.
Pana sa casatoreste,vine barbatul acasa,intra in bucatarie,vede aceeasi mancare si se duce in dormitor, ca-i mai distractiv.
Apoi, dupa casatorie, vine barbatul acasa,intra in dormitor, vede aceeasi femeie si se duce la bucatarie, ca-i mai distractiv.
aghiuta
Veteran

Locaţie: Suedia

Mesajde Alin3006 pe 31 Iul 2012, 10:10

Tare explicatia! Seamana ca bancul ala cu femeia care isi ia costum de latex ca sa reaprinda pasiunea sotului ei. Vine asta acasa, o vede in latex si intreaba: " Batman, mancam si noi ceva azi? "
Alin3006
Veteran

Locaţie: bucuresti

Anterior

Înapoi la Intilnirile forumistilor