Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 11 Aug 2020, 21:41

Intalnirea forumistilor Editia a VI a, PITESTI, august 2011

Sectiune dedicata tuturor postarilor care au legatura cu intilnirile organizate de forumisti

Re: Intalnirea forumistilor Editia a VI a, PITESTI, august 2011

Mesajde stefantr pe 14 Aug 2011, 13:39

sant nou.....si am ratat iesirea asta......pana acum 2 ani va urmaream intalnirile pe net,anul trecut am vrut sa ma inscriu si eu ,ca de ...ma facusem si eu cu arma(adica vanator) si-mi place rau petrecerea,dar cineva ,la un moment dat, a zis ca trebuie facut ceva ( nu mai retin ce anume) ca sa nu existe printre cei prezenti si "profitori",si am zis ca e mai bine sa ma abtin,ca daca nu ma cunoaste macar unul din cei vechi , e mai greu sa fii admis. dar poate la anul cine stie......poate vin si eu ,asta daca nu mai uit data ,
al vostru admirator ,din umbra,stefan
tinem aproape
stefantr
Nou membru

Locaţie: bucuresti

Mesajde drmarius pe 15 Aug 2011, 21:34

:lol: ... hai ca asta a fost tare ... chiar am ras!

Poate trebuie sa faci o statuie!
drmarius
Membru important

Mesajde inginerul pe 17 Aug 2011, 09:24

Salut,
Dragi colegi participanti la intalnire, nu ne postati si noua o poza, un filmulet sa vedem si noi?
Poate ne incanta simturile si vom retrai anumite momente sublime ca acelea pe care le ofera gazda AMIS.
Asteptam cu nerebdare comment-urile voastre.
Un sezon imbelsugat !
inginerul
Nou membru

Mesajde Ihunt pe 21 Aug 2011, 12:50

@stefantr:
sant nou.....si am ratat iesirea asta......pana acum 2 ani va urmaream intalnirile pe net,anul trecut am vrut sa ma inscriu si eu ,ca de ...ma facusem si eu cu arma(adica vanator) si-mi place rau petrecerea,dar cineva ,la un moment dat, a zis ca trebuie facut ceva ( nu mai retin ce anume) ca sa nu existe printre cei prezenti si "profitori",si am zis ca e mai bine sa ma abtin,ca daca nu ma cunoaste macar unul din cei vechi , e mai greu sa fii admis. dar poate la anul cine stie......poate vin si eu ,asta daca nu mai uit data ,
al vostru admirator ,din umbra,stefan
tinem aproape

Salut,

toti cei care au participat pana acum au fost la randul lor in situatia ta,dar pentru fiecare lucru exista "prima data".La viitoarea intalnire poti sa participi daca te treci pe lista.Din mesajul tau am inteles ca esti vanator nou,ca iti place sa petreci si ca vrei sa participi la intruniri(sau macar la cele de la Amis) dar am mai inteles si ca "ne admiri din umbra"asa cum ai scris si ca "esti pudic"--vreau,ma incadrez dar ma retine ceva....
Vor mai fi intalniri si anul asta sper la Pitesti asa ca vei avea ocazia sa participi......
Nu lua faza cu "esti pudic"in serios-----e o gluma patentata la una din intruniri...... :wink:

Despre ce a fost si cum afost anul acesta la Pitesti.....
asa cum spunea si Ghinda "ca de obicei impecabil" atat gazdele,organizarea,locatia,bucatele si restul cat si participantii
Poze eu nu am facut(am fost prea ocupat :D )dar si daca faceam nu postam!De ce sa se bucure si altii---sa puna mana sa participe! :lol: :lol: :lol:

Inca o data mii de multumiri gazdelor si celor care nu au pierdut timpul...
Ihunt
Membru activ

Mesajde calinescu victor pe 22 Aug 2011, 07:33

Ma bag si eu in seama ,chiar daca nu am participat (n motive) , fotografii nu mai postati si voi ? sau voalat cliseele sau ati fost intr-o unitate militara si nu ati putut face foto ? greu va lasati...................
calinescu victor
Membru important

Mesajde jon2004 pe 22 Aug 2011, 20:32

Pozele nu ar putea prezenta cu adevarat, modul in care am petrecut cele cateva zile . :D :D
20
16
12
22LR
222RemMag
6,5x57
6,5x65
8x57
9,3x62
jon2004
Veteran

Locaţie: BARLAD,VASLUI

Mesajde calinescu victor pe 23 Aug 2011, 15:24

respect Jon !
calinescu victor
Membru important

Mesajde amis pe 23 Aug 2011, 17:53

Scuze,pentru intarziere.Voi posta pozele in curand.
Cu stima
amis
Veteran

Locaţie: Pitesti

Anterior

Înapoi la Intilnirile forumistilor