Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 19 Apr 2024, 01:18

Camere frigorifice

Sectiune dedicata informatiilor cinegetice de larg interes , care merita sa fie cunoscute de toti userii nostri

Moderatori: biriuck, Sly_Fox, CCM, the_mav, Mircea-B

Camere frigorifice

Mesajde proteam pe 06 Iun 2019, 14:25

Pentru gestionarii care sunt si administratori ai fondului forestier proprietate publica s-au deblocat fonduri FEADR, SubMasura M 5.1 –Sprijin pentru investiții în acțiuni preventive menite să reducă consecințele dezastrelor naturale, evenimentelor adverse și evenimentelor catastrofale prin care se pot accesa pana la 20 000 EURO pentru achizitia/construirea de camere frigorifice.
Dead line: sfarsitul lunii
Finantarea se face prin AFIR
proteam
Membru activ
 
Mesaje: 91
Membru din: 20 Iul 2015, 11:43

Re: Camere frigorifice

Mesajde yoghi pe 06 Iun 2019, 21:51

Asta este o Porcarie, o mizerie .
jegosii care implementeaza programe de genul asta anunta in ultima clipa ca ""se fac finantari""

si cand sa cercetezi sa dezvolti si sa depui documentele alea multe si marunte doar puna la sfarsitul lunii.

ma repet ...o mizerie de propaganda electorala.
Benelli,Krico,Marlin,Deringer,Steyr,Kettner,Winchester,Merkel,
Mauser,FN,Ruger,Liege,Sauer,S&W
Avatar utilizator
yoghi
Veteran
 
Mesaje: 3758
Membru din: 08 Noi 2006, 21:25
Locaţie: Romania

Re: Camere frigorifice

Mesajde proteam pe 11 Iun 2019, 12:27

yoghi scrie:Asta este o Porcarie, o mizerie .
jegosii care implementeaza programe de genul asta anunta in ultima clipa ca ""se fac finantari""

si cand sa cercetezi sa dezvolti si sa depui documentele alea multe si marunte doar puna la sfarsitul lunii.

ma repet ...o mizerie de propaganda electorala.


Dragul meu, limbajul este foarte elevat si nu-mi permit sa-l comentez.
Oricum, "jegosii aia care implementeaza " nu s-au obosit sa dea anuntul pe acest site. Ei l-au pus doar pe al lor si cineva s-a uitat si mi-a spus si mie de existenta liniei de finantare. Ma scuzi ca am vrut sa impartasesc si colegilor o asemenea " mizerie electorala" , m-am gandit ca poate fi de folos celor care respecta Planul de actiune impotriva PPA si depoziteaza la asociatie carcasele de porc mistret recoltat pana vine rezultatul la PPA. La Brasov rezultatele vin dupa 2 saptamani - 2 luni, depinde cum ai noroc.
Subiect inchis.
proteam
Membru activ
 
Mesaje: 91
Membru din: 20 Iul 2015, 11:43


Înapoi la Utilitare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Publicitate