Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 20 Apr 2024, 00:48

brac german cu par scurt

Loc in care se vor arhiva topicuri interesante la vremea lor , dar cu valoare mai mult sentimentala pentru membrii forumului .

brac german cu par scurt

Mesajde ssteffan pe 14 Ian 2012, 20:07

postez pentru un prieten.

Se vinde pui mascul brac german cu par scurt, nu are pedigree, in varsta de 2 1/2 luni, din parinti deosebiti, cu care se vaneaza foarte des, au rezultate excelente la camp si la balta, si sunt dresati pt vanatoare (inclusiv aport fortat). Se poate face proba la cerere. Catelul este vaccinat si deparazitat, are coada taiata la dimensiune standard. Are instinct foarte dezvoltat de vanatoare, deja aporteaza din instinct.
Pretul este de 100 euro FIX.
Catelul se poate vedea in orasul Giurgiu
Mai multe relatii la tel. 0729036110
Imagine
Imagine
Rugam binevoitorii sa se abtina de la comentarii tembele in legatura cu pretul sau mai stiu eu ce bazaconii.
ssteffan
Veteran
 
Mesaje: 855
Membru din: 04 Apr 2008, 21:10
Locaţie: Giurgiu

Re: brac german cu par scurt

Mesajde Mugurel66 pe 16 Ian 2012, 17:06

Frumusel catelu chiar si cei fara pedigree sint foarte buni la vinatoare .Cine e interesat suna si cumpara nu face comentari rautacioase aviz amatorilor. Spor la vinzare .
Mugurel66
Nou membru
 
Mesaje: 37
Membru din: 02 Mai 2011, 22:13

Re: brac german cu par scurt

Mesajde ssteffan pe 16 Ian 2012, 17:55

Mugurel66 scrie:Frumusel catelu chiar si cei fara pedigree sint foarte buni la vinatoare .Cine e interesat suna si cumpara nu face comentari rautacioase aviz amatorilor. Spor la vinzare .


multumim. Nu e vb de bani, sau a face o afacere din asta, dar cu catelul s-au cheltuit pana acum cel putin 300 de lei cu taiat coada deparazitat vaccinuri etc...
ssteffan
Veteran
 
Mesaje: 855
Membru din: 04 Apr 2008, 21:10
Locaţie: Giurgiu

Re: brac german cu par scurt

Mesajde Mugurel66 pe 16 Ian 2012, 19:35

Nu la bani mam referit ca nu e afacere cu un catel ,stiu ce inseamna sa cresti unu sau mai multi catei bataie de cap cu taierea coditelor vaccinarea si multe altele dar intervin alti rautaciosi care isi dau cu parerea ca de ce atit si nu atit de parca ei lar fi crescut.Cu stima si respect.
Mugurel66
Nou membru
 
Mesaje: 37
Membru din: 02 Mai 2011, 22:13

Re: brac german cu par scurt

Mesajde TITIDIB pe 17 Ian 2012, 18:27

Mugurel66 scrie:Nu la bani mam referit ca nu e afacere cu un catel ,stiu ce inseamna sa cresti unu sau mai multi catei bataie de cap cu taierea coditelor vaccinarea si multe altele dar intervin alti rautaciosi care isi dau cu parerea ca de ce atit si nu atit de parca ei lar fi crescut.Cu stima si respect.



Da, "inteleg " ca nu te-ai referit la bani cand "ceri cat ceri"; numai ca "rautaciosii" isi dau si ei cu parerea; in schimb tu fair play cum esti..... persisti in........ "stiinta". Te rog lasa ranchiuna si hai sa ne vedem fiecare de treaba lui. Doar atat te-am rugat...fi realist. ( asta nu-i o jignire.. atentie!).Vanzare buna si tie.

@ssteffan-Vanzare buna prietenului tau, un exemplar frumos; dar si o postare fara cusur de la care ar trebui sa ia si altii EXEMPLU. Felicitari!
Cu stima! :wink:
TITIDIB
Nou membru
 
Mesaje: 45
Membru din: 10 Sep 2010, 05:37
Locaţie: Tgv.ro

Re: brac german cu par scurt

Mesajde ciceo ovidiu pe 29 Ian 2012, 18:11

M-ar interesa pe mine catelul, insa eu sunt din cluj, ceea ce face imposibila achizitionarea lui.mersi mult.
ciceo ovidiu
Nou membru
 
Mesaje: 31
Membru din: 23 Dec 2009, 17:50

Re: brac german cu par scurt

Mesajde ssteffan pe 31 Ian 2012, 22:27

ciceo ovidiu scrie:M-ar interesa pe mine catelul, insa eu sunt din cluj, ceea ce face imposibila achizitionarea lui.mersi mult.


Daca accepti sa-l iei fara sa vezi macar unul dintre parinti la lucru, catelul se poate trimite prin curierat special, cu plata ramburs. In situatia in care catelul nu are instinct de vanatoare si nici aptitudini (garantez ca are), il trimiti inapoi.
ssteffan
Veteran
 
Mesaje: 855
Membru din: 04 Apr 2008, 21:10
Locaţie: Giurgiu

Re: brac german cu par scurt

Mesajde ssteffan pe 01 Feb 2012, 20:54

Catelul s-a vandut, topicul se poate inchide.
ssteffan
Veteran
 
Mesaje: 855
Membru din: 04 Apr 2008, 21:10
Locaţie: Giurgiu


Înapoi la Arhiva forumului

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Publicitate