Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 29 Mar 2024, 07:08

Caine impuscat

Loc in care se vor arhiva topicuri interesante la vremea lor , dar cu valoare mai mult sentimentala pentru membrii forumului .

Re: Caine impuscat

Mesajde NistorCristian pe 18 Feb 2015, 20:48

salus scrie:Pierdem timpul cu Cristian Nistor asta!!! Pe langa faptul ca incearca sa ne livreze o poveste puerila si foarte putin credibila, da dovada si de un tupeu fantastic.
Auzi mai fratilor, cainele impuscat in sat pentru o tuica, de doua personaje fara "certificat de port arma", carat apoi la marginea satului............
Omul asta vrea "certifict de port arma" pt o arma cu proiectil din sara sa ii impuste pe cei doi "criminali".
NOAPTEA MINTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cristianeeee, ia vezi tu daca nu cumva au si violat potaia si daca nu cumva cei doi criminali sunt pe mana cu extraterestrii si ti-au rapit cainele din curte pentru experimente.
Si fa o vizita la doctor inaite sa mergi la politie, cred ca ti-a intrat un proiectil de sare undeva in tartacuta.


4, stai jos!
NistorCristian
 
Mesaje: 6
Membru din: 17 Feb 2015, 12:22

Re: Caine impuscat

Mesajde gbulan51 pe 18 Feb 2015, 21:12

Bine a zis Ion Creanga: daca-i dai nas lui Ivan, ...
Eu zic sa ne lasi, esti putin obraznic. Ai primit chiar prea multa atentie, lasa-ne si te du cu Dumnezeu.
homo, homini, lupus !
gbulan51
Membru activ
 
Mesaje: 74
Membru din: 17 Noi 2007, 09:41
Locaţie: Dupa blocuri

Re: Caine impuscat

Mesajde OVI762 pe 18 Feb 2015, 22:42

Fa ce ti-am zis eu cu lantul ala-de gat,de tren si scapa lumea de un idiot.Te-am luat toti cu frumosul dar tu esti trepanat,altfel nu se explica.Du-te dracului la Politie,Parchet,DNA,Obama si lasa-ne in pace;sa te bata aia pana ti-o invia cainele ca prea esti prost.
este in noi
OVI762
Veteran
 
Mesaje: 2523
Membru din: 10 Noi 2009, 09:11

Re: Caine impuscat

Mesajde adrianc79 pe 18 Feb 2015, 22:52

NistorCristian scrie:Ma ovi dai dovada de un coeficient de inteligenta sub nivelul marii, scuze ca iti spun asta. Am cerut sfaturi, nu sa vina un neica nimeni sa-mi zica sa-mi leg un lant de gat, doar pentru ca, cainele meu a plecat. Nu e caine hoinar in primul rand :).
Si sa inteleg ca satul e loc de vanatoare, hai sa vanam prin sat, luam pusca in spate si tragem in tot ce misca.
+m-am documentat mai bine, si idiotii care au facut asta cainelui meu nici nu au certificat de port-arma, au primit 10 lei si un pahar de rachiu sa traga. Asta ti se pare normal, sa inteleg ca la fel actionezi si tu ?

@salus: daca "eau" o amenda nu o platesti tu, nu-ti fa griji.

btw am crezut ca daca vin si cer sfatul de la niste oameni in domeniu o sa ma ajute cu un sfat, dar m-am inselat. Sunt curios daca un meltean va impusca cainele pe care-l iubiti, cu care mergeti la vanatoare cum ati actiona. O zi buna si multumesc celor care au raspuns in limita decentei. :)

Mai Ciprian, vina cu cainele este doar a ta, pt ca trebuia sa-l legi. Acum ca aia l-au impuscat in sat si apoi l-au aruncat pe camp este altceva , dar trebuie sa poti sa si dovedesti. Daca poti sa dovedesti asta, le ridica armele sigur pe perioada anchetei, subiectul este sensibil si politia de abia asteapta .
Mie personal nu-mi plac cainii , dar incerc sa te inteleg ca -ti pare rau dupa el.
Ref. la felul cum ti-au raspuns baietii de pe forum, nu trebuie sa te superi , pe OVI69 tb sa-l intelegi ca pe langa faptul ca e din Dolj , mai e si agramat . El e bun sa dea lectii si sa jigneasca , in rest, mai nimic, ca la ei pe acolo. Asa ca nu pune la suflet. Mai degraba baga de seama ce -ti raspunde un baiat serios, gen Teharau sau alti "highlanderi" ca el:))
adrianc79
Nou membru
 
Mesaje: 38
Membru din: 25 Ian 2015, 14:46

Re: Caine impuscat

Mesajde scirocco pe 18 Feb 2015, 22:58

adrianc79 scrie:

Mai Ciprian, vina cu cainele este doar a ta, pt ca trebuia sa-l legi. Acum ca aia l-au impuscat in sat si apoi l-au aruncat pe camp este altceva , dar trebuie sa poti sa si dovedesti. Daca poti sa dovedesti asta, le ridica armele sigur pe perioada anchetei, subiectul este sensibil si politia de abia asteapta .
Mie personal nu-mi plac cainii , dar incerc sa te inteleg ca -ti pare rau dupa el.
Ref. la felul cum ti-au raspuns baietii de pe forum, nu trebuie sa te superi , pe OVI69 tb sa-l intelegi ca pe langa faptul ca e din Dolj , mai e si agramat . El e bun sa dea lectii si sa jigneasca , in rest, mai nimic, ca la ei pe acolo. Asa ca nu pune la suflet. Mai degraba baga de seama ce -ti raspunde un baiat serios, gen Teharau sau alti "highlanderi" ca el:))[/quote]

@adrianc79

Te sfatuiesc sa nu mai ataci la persoana daca vrei sa mai scrii pe aici.La urmatorul derapaj vei fi banat.
Tragi,nu tragi...vremea... trece!!!
Avatar utilizator
scirocco
Veteran
 
Mesaje: 2046
Membru din: 31 Iul 2006, 13:17
Locaţie: Bucuresti

Re: Caine impuscat

Mesajde scirocco pe 18 Feb 2015, 22:58

Pentru ca topicul nu isi mai are rostul aici,va fi inchis si mutat la arhiva.
Tragi,nu tragi...vremea... trece!!!
Avatar utilizator
scirocco
Veteran
 
Mesaje: 2046
Membru din: 31 Iul 2006, 13:17
Locaţie: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Arhiva forumului

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori

Publicitate