Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 18 Apr 2024, 08:25

EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Prilej de intilnire pentru multi dintre forumistii nostri !

Moderator: popaliviu

EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Mesajde adrian_ppp pe 06 Aug 2013, 10:54

Imagine

EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Ediția a II-a

12-15 SEPTEMBRIE 2013

CENTRUL DE AFACERI ȘI EXPOZIȚII "MIRCEA CANCICOV" BACĂU

DN11/ieșirea spre Onești

Ești pescar? Ești vânător? În cazul acesta nu ai cum să ratezi EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013.

SC Centrul de Afaceri şi Expoziţional Bacău SA, organizează singurul Târg de Vânătoare și Pescuit din Moldova, unde pasionaţii pescuitului şi vânătorii vor găsi o diversitate de produse necesare pentru practicarea acestor activităţi, precum: arme și muniții de vânătoare sportivă , accesorii și diverse echipamente pentru vânătoare, lansete, undițe și mulinete pentru pescuit sportiv, accesorii și echipamente pentru pescuit, produse de nădire și momeli pentru pescuit , bijuterii de vânătoare, produse din vânat (alimente), produse ornamentale, meşteşugăreşti, trofee, echipament optic, turism de pescuit şi vânătoare, ambarcațiuni pentru pescuit sportiv, reviste și literatură de specialitate, fonduri de vânătoare și popularea fondurilor de vânătoare, vehicule moto, ATV-uri și SUV-uri, etc.

De asemenea, nu vor lipsi spațiile special amenajate de terase, porcul mistreț la proțap, lecții de tir cu arcul, concurs de air soft, plus multe alte surprize care vor atrage atenția vizitatorilor și a publicului larg.

Pentru detalii şi informaţii privind acest eveniment, nu ezitaţi să ne contactaţi la adresele de e-mail alin.alexandru@caebacau.ro sau tudor.irimia@caebacau
Avatar utilizator
adrian_ppp
Veteran
 
Mesaje: 2271
Membru din: 04 Oct 2006, 11:47
Locaţie: Bucuresti

Re: EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Mesajde liviur pe 06 Aug 2013, 20:18

In București cand mai este expozitie ?
Toţi îţi vor binele, nu-i lasa sa ti-l ia !
liviur
Veteran
 
Mesaje: 833
Membru din: 23 Oct 2010, 07:40
Locaţie: Buc-Branesti

Re: EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Mesajde iliealexandruionut pe 07 Aug 2013, 08:53

salutare,

am vizitat editia de anul trecut si a fost o dezamagire totala. in afara de cateva trofee,ceva imbracaminte si cei de la tapel...altceva nu prea am avut ce sa vad..si niste oameni care isi vindeau cateii de vanatoare chiar la usa de la intrare in ploaie..domnilor organizatori trebuie sa veniti cu mult mai mult daca vreti profit si notorietate.nu am vazut un stand cu arme..ceva prezentari de arme,munitie...iar pt pescari parca un pic mai ok decat pt vanatori.va rog sa nu mi luati in nume de rau dar am facut un drum pitesti bacau si o sa l fac si anul asta,unde sper sa merite mai mult!

mult succes
citeste mult..invata..si mai apoi incearca!
iliealexandruionut
Veteran
 
Mesaje: 781
Membru din: 10 Mar 2012, 14:26

Re: EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Mesajde Olight pe 22 Aug 2013, 08:12

Toata stima,

Ca si anul trecut, si in acest an standul cu lanterne profesionale va fi prezent la eveniment. Vor fi expuse lanterne de la diversi producatori cum ar fi: Sunwayman, Jetbeam, Niteye, Armytek, precum si accesorii pentru lanterne.
Ne vedem la Bacau!
Armytek JetBeam JahnkeKeeppower Lumintop MANKER Olight
Avatar utilizator
Olight
Membru important
 
Mesaje: 225
Membru din: 18 Aug 2010, 22:10
Locaţie: DEVA

Re: EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Mesajde Olight pe 22 Aug 2013, 08:25

Aici gasiti mai multe informatii legat de aceasta expozitie de la Bacau: http://caebacau.ro/targul-pescuit-vanat ... eptembrie/
Armytek JetBeam JahnkeKeeppower Lumintop MANKER Olight
Avatar utilizator
Olight
Membru important
 
Mesaje: 225
Membru din: 18 Aug 2010, 22:10
Locaţie: DEVA

Re: EXPO PESCUIT ȘI VÂNĂTOARE BACĂU 2013

Mesajde lutzy pe 12 Sep 2013, 20:06

Salutare. A fost vreun coleg la expozitia din Bacău? As vrea sa merg dar mi-e sa nu bat 200 km de pomana.
lutzy
 
Mesaje: 10
Membru din: 06 Apr 2010, 20:17
Locaţie: Suceava


Înapoi la Expozitii outdoor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

Publicitate