Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 29 Mar 2024, 23:39

Easy Hit PXS 1000

Sectiune dedicata dipozitivelor de ochire - lunete de panda, lunete de goana , red dot, docter, aimpoint, dar si binocul de vanatoare, toate dispozitivele optice care ajuta vanatorul sa apropie si sa observe mai bine trofeul mult visat, sau sa plaseze un foc sigur si etic.

Moderator: liviur

Re: Easy Hit PXS 1000

Mesajde plesaemil pe 06 Mar 2016, 22:29

Se poate monta pe juxtapusa?
plesaemil
Membru activ
 
Mesaje: 69
Membru din: 15 Mai 2010, 21:39

Re: Easy Hit PXS 1000

Mesajde Mihaichirita23 pe 24 Feb 2018, 18:42

are cineva de vanzare vreun easy hit.multumesc
Mihaichirita23
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Ian 2018, 18:33

Re: Easy Hit PXS 1000

Mesajde jugariu pe 08 Apr 2018, 17:06

eu am avut 2 bucati si nu cred sa fie atat de bune precum se crede . Primul sa spart dupa doar cateva zile de cand il cumparasem [ deci se sparge si inca usor ] am rezemat arma de usa sifonierului , arma a alunecat si in contact cu parchetul sa spart una din lentile . am cumparat imediat altul pentru ca nu apucasem sa.l folosesc pe primul prea mult si chiar mi se parea o chestie interesanta . Ideia in sine e buna constructia dupa parerea mea nu e la fel de buna . corpul dispozitivului este din aluminiu iar suruburile pentru reglaj sunt din otel , dupa mai multe montari si reglaje sau demontari suruburile vor largi gaurile atat de bine ca se vor desfileta singure in timp ce transporti dispozitivul in cutia lui . ajuns in teren am desfacut cutia si ce sa vezi suruburile [3 dintre ele ] au cazut in iarba si duse au fost noroc ca aveam corpul de la primul si asa am facut plinul la suruburi . Eu am o dambla sa trag cartuse magnum si probabil de la treaba asta lentilele sau miscat sau ceva sa intamplat pentru ca daca priveam in directia soarelui [ nu neaparat la soare ] apareau inflorituri luminoase pe lentila . faptul ca nu are nevoie de baterii nu cred sa fie mare avantaj acum sunt baterii cu muuulte ore de functionare . Ca ar putea sa ramana mostenire sunt de acord doar daca il tii in vitrina ,
jugariu
Membru activ
 
Mesaje: 67
Membru din: 06 Ian 2010, 20:00

Anterior

Înapoi la Optica de vanatoare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

cron
Publicitate