Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 13 Mai 2024, 09:28

carte dresaj in format digital

Exclusiv discutii legate de linii de singe , dresaj , concursuri de frumustete , probe de lucru , inclusiv canise , precum si prezentari ale raselor care nu sunt permise de AGVPS la vanatoare in Romania , samd .

Moderator: mialxx

carte dresaj in format digital

Mesajde Vlad_tulcea pe 11 Sep 2014, 23:41

Va salut cu respect colegi forumisti.
De mai bine de o saptamana tot caut pe acest forum ceva informatii concrete de la A la Z despre dresajul cainelui de vanatoare si nu am gasit decat bucatele.
As dori sa cumpar cartea domnului doctor Mihai Dragos Burcescu dar nu se mai gaseste pe cadourivanatori.ro .
Am inteles ca exista un format digital al acesteia care mi-ar fi de mare ajutor deoarece ajung in tara peste 3 saptamani,timp in care as vrea sa ma documentez serios.Mi-am luat un mascul de brac sarmos si n-as vrea sa-mi bat jos de educatia lui. Rog daca exista un coleg binevoitor care are cartea sa mi-o trimtia si mie pe mail danschivlad@yahoo.com
Va multumesc!
Vlad_tulcea
Membru important
 
Mesaje: 170
Membru din: 30 Sep 2011, 14:41

Re: carte dresaj in format digital

Mesajde wachtelfeld pe 14 Sep 2014, 22:18

Buna seara. Cartea se mai poate cumpara de pe adresa mdburcescu@hotmail.com unda daca va veti lasa comanda se poate livra prin curier. Telefon de contact 0722257676Varianta digitala autorizata inca nu exista.
Va multumesc de interes.

Dr. Mihai Burcescu
wachtelfeld
Veteran
 
Mesaje: 2476
Membru din: 07 Mai 2004, 23:17
Locaţie: bucuresti


Înapoi la Caini de vanatoare - genetica , concursuri , canise , etc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

Publicitate