Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 03 Mai 2024, 23:57

canalul tv fishing end hunting

Urmareste LIVE cele mai tari posturi TV : vanatoare, pescuit si aventuri in natura pe vanatorul.ro

Moderatori: adrian_ppp, popaliviu

canalul tv fishing end hunting

Mesajde dragosei pe 31 Mai 2010, 08:10

Va salut.as avea o rugaminte la d-voastra.cu ceva timp in urma cineva de pe acest forum a postat link-ul prin care se putea viziona canalul tv fishing end hunting tradus si in limba romana.la momentul respectiv l-am instalat dar mi s-a stricat calculatorul si am pierdut adresa.Nu mai reusesc sa dau de aceasta adresa.Daca ma poate ajuta cineva i-as fi recunoscator?
dragosei
Membru important
 
Mesaje: 125
Membru din: 22 Noi 2008, 15:36
Locaţie: prahova

Re: canalul tv fishing end hunting

Mesajde scirocco pe 31 Mai 2010, 08:53

Tragi,nu tragi...vremea... trece!!!
Avatar utilizator
scirocco
Veteran
 
Mesaje: 2046
Membru din: 31 Iul 2006, 13:17
Locaţie: Bucuresti

Re: canalul tv fishing end hunting

Mesajde moldati pe 31 Mai 2010, 09:21

dragosei scrie:Va salut.as avea o rugaminte la d-voastra.cu ceva timp in urma cineva de pe acest forum a postat link-ul prin care se putea viziona canalul tv fishing end hunting tradus si in limba romana.la momentul respectiv l-am instalat dar mi s-a stricat calculatorul si am pierdut adresa.Nu mai reusesc sa dau de aceasta adresa.Daca ma poate ajuta cineva i-as fi recunoscator?



Incearca:

viewtopic.php?f=76&t=7621
http://grupacornesti.sunphoto.ro/
Fast is good, but accuracy is deadly!
Avatar utilizator
moldati
Membru activ
 
Mesaje: 64
Membru din: 24 Dec 2008, 09:24
Locaţie: Targu-Mures

Re: canalul tv fishing end hunting

Mesajde dragosei pe 31 Mai 2010, 12:26

va multumesc frumos domnilor. :D
dragosei
Membru important
 
Mesaje: 125
Membru din: 22 Noi 2008, 15:36
Locaţie: prahova

Re: canalul tv fishing end hunting

Mesajde Adrian S pe 01 Iul 2013, 11:00

Am o nelamurire, retorica de altfel: de ce emisiuni realizate in Romania si transmise de postul F&H, (unde subiectii vorbesc romaneste), se "dublaza" vocea in limba maghiara fara o subtitrare adecvata?
As vrea sa fac o intampinare/adresa/memoriu/nota etc. catre televiziunea in cauza, da nu stiu unde ??? Poate aveti ceva sugestii!
Solicitarea mea se bazeaza pe faptul ca foarte multa lume din tara asta nu cunoaste limba maghiara, publicul tinta fiind in proportie covarsitoare vorbitor de limba romana (nepunand la socoteaza ca mai si "zgarie" urechea). Pacat ca unele emisiuni sunt chiar interesante.

PS. Sa nu se inteleaga faptul ca sunt impotriva posturilor unguresti de televiziune. No way. De exemplu, imi place un anumit post unguresc unde apar muuuulte fete dezbracate :oops: (la inceput sunt imbracate) si foarte frumoase care nu prea vorbesc decat stricul necesar si cand deschid gura o fac cu o anumita gratie incat nu ai cum sa fii suparat :wink:
Adrian S
Veteran
 
Mesaje: 1210
Membru din: 02 Aug 2007, 10:08
Locaţie: Bucuresti

Re: canalul tv fishing end hunting

Mesajde Sly_Fox pe 01 Iul 2013, 17:34

Pai dupa cum vezi, titlul topicului, desi gresit, poate sa devina adevarat. Adica in loc de Fishing and Hunting, modificam si punem Fishing END Hunting. Pana nu auzim limba romana, adoptam cuvantul END.
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5670
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea


Înapoi la Hunting TV LIVE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Publicitate