Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 14 Mai 2024, 13:56

Dandy

Locul in care sa povestim despre noi, sa ne strangem amintirile, sa ne cunoastem mai bine. Sa daruim si celorlalti o particica din bucuriile noastre. Si sa ne consemnam peregrinarile pentru anii cand ne vom hrani din amintiri.

Moderatori: the_mav, Mircea-B

Dandy

Mesajde Dandy pe 27 Dec 2022, 13:04

Buna ziua!
Ma numesc Ion Popescu, de loc dintr-o localitate din Vrancea.
46 de ani in total, vreo 15 de vanatoare si ceva timp de cand urmaresc acest forum.
Datele de mai sus sunt fictive, dar dupa cate am citit si inteles necesare pentru a putea continua si posta pe anumite secțiuni ( nu vand nimic -mometan- deci nu asta e scopul prezentarii).
Voi incerca ca si pana acum sa nu intru in discutii si polemici. Prefer sa citesc si sa imi tin gura. Am vazut ca opiniile care nu sunt in aceiasi optica cu a unor persoane cu "greutate" genereaza suturi in fund. Si cum prefer sa-mi protejez hemoroizii :ymblushing: promit sa fiu contra doar in gand.
In rest, toate bune!
Dandy
 
Mesaje: 1
Membru din: 27 Dec 2022, 10:57

Re: Dandy

Mesajde Sly_Fox pe 27 Dec 2022, 14:36

Bun venit, Dandy!
Și acum: Randy Dandy Oh!
https://www.youtube.com/watch?v=M9ivtqb ... isoftMusic

Ridică te rog velatura și prinde avânt "pe apele înspumate ale forumului". Spune deschis și fără ocolișuri ce-ți bântuie gândurile. Cu cine ai interacționat de pe forum și ce piedici ți-a pus? Ce probleme ai întâmpinat în general? Eu cred că vrei să deschizi gura și nu să o ții închisă, altfel nu ai fi deschis un topic la secțiunea de prezentare. Eu nu am văzut niciun șut în fund atunci când opiniile au fost spuse, indiferent de direcțiile spre care s-au îndreptat, spre est prin nord-est, spre sud prin sud-est, spre vest prin sud-vest sau spre nord prin nord-vest. Doar dacă opiniile nu erau de fapt opinii, ci depășiri grosolane ale bunului simț! Altfel, dacă era precum spui tu, mi-aș fi întins demult trinca, focul și vela rândunică, spre alte orizonturi.
Așadar, vorbește liber!
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5678
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea

Re: Dandy

Mesajde Ghinda pe 27 Dec 2022, 16:10

Bun venit!
Tare prezentarea!!!!
Dar susțin opinia lui Vulpe! Poate s-a mai sărit calul, dar până la urmă nu suntem la pension.
Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta...
Ghinda
Veteran
 
Mesaje: 7712
Membru din: 14 Dec 2006, 22:35
Locaţie: Bucuresti

Re: Dandy

Mesajde tehărău pe 27 Dec 2022, 19:50

Bun venit!
Unde @Dandy ai văzut șuturi numai pentru ca sunt opinii diferite?
Da, ne contram! Dar pe diverse teme. Și pana la o limită. Culmea e că, cu mulți din cei cu care ma contrez cel mai tare, cu ăia beau un șpriț de placere (exemplu personal).
Da', așa, de amorul conversației, dacă tot ai dat date fictive, de ce ai ales tocmai Vrancea? Sunt câteva postări în ultima vreme din Vrancea. Care-i treaba acolo? Merge? Ca de vaitat nu se vaită nimeni.
Ia zi tu mai multe, să devină interesant.
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
tehărău
Veteran
 
Mesaje: 3477
Membru din: 16 Mai 2009, 19:24


Înapoi la Jurnal de forumist

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 44 vizitatori

Publicitate