Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 14 Mai 2024, 15:56

Salutare

Locul in care sa povestim despre noi, sa ne strangem amintirile, sa ne cunoastem mai bine. Sa daruim si celorlalti o particica din bucuriile noastre. Si sa ne consemnam peregrinarile pentru anii cand ne vom hrani din amintiri.

Moderatori: the_mav, Mircea-B

Salutare

Mesajde Silviu81 pe 02 Feb 2023, 16:46

Salutare, sunt Silviu , am 42 de ani , bugetar dintr-o localitate de langa Brasov si imi place sa trag cu arma.Din acest motiv m-am facut vanator si astept ca zilele acestea sa-mi iau autorizatia de procurare arma vanatoare.Am intrat pe acest forum pentru a invata mai multe despre ce inseamna vanatoarea si totodata sa ma decid ce carabina sa-mi procur la un raport calitate/pret decent(nu ma dau banii afara din casa).
Toate cele bune.
Silviu81
 
Mesaje: 3
Membru din: 18 Noi 2022, 09:02

Re: Salutare

Mesajde Sly_Fox pe 02 Feb 2023, 17:04

Salutare și bun venit!
Se rezolvă și în privința carabinei, că doar voi aveți urși pe acolo și ai prioritate!
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5678
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea

Re: Salutare

Mesajde tehărău pe 02 Feb 2023, 23:30

Bun venit!
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
tehărău
Veteran
 
Mesaje: 3477
Membru din: 16 Mai 2009, 19:24

Re: Salutare

Mesajde Ghinda pe 03 Feb 2023, 07:58

Bun venit! Scuze, dar prima dată am văzut postarea cu carabina și am răspuns mai în mai mulți peri :oops: . Am alergie la cei care dau buzna. La 5000 doar sh iei combinația armă și lunetă. Mai utilizate și nu cine știe ce scule.
Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta...
Ghinda
Veteran
 
Mesaje: 7712
Membru din: 14 Dec 2006, 22:35
Locaţie: Bucuresti


Înapoi la Jurnal de forumist

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 51 vizitatori

Publicitate