Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 28 Apr 2024, 21:59

Salutare tuturor

Locul in care sa povestim despre noi, sa ne strangem amintirile, sa ne cunoastem mai bine. Sa daruim si celorlalti o particica din bucuriile noastre. Si sa ne consemnam peregrinarile pentru anii cand ne vom hrani din amintiri.

Moderatori: the_mav, Mircea-B

Salutare tuturor

Mesajde sergiular pe 31 Dec 2023, 17:20

Buna ziua tuturor,
Numele meu este Sergiu, am 36 de ani, nascut in Zalau iar in prezent locuiesc in Cluj-Napoca.
La noi in familie fratele meu mai mare participa la vanatori organizate in judetul Salaj, eu fiind pasionat de pescuit la spinning (vobler) pe lacul Belis, jud Cluj.
Tatal meu are cateva geci si salopete noi de camuflaj, foarte ok, pentru copii iar eu doresc sa il ajut sa le vanda, din acest motiv mi-am facut contul. (Lucram amandoi in inginerie, nu facem comert cu haine)
Daca cumva sunteti interesati de echipamentele pentru copii va rog sa aruncati o privire in rubrica "Vanzari echipamente, haine, accesorii".
Va doresc tuturor un "An Nou Fericit" si toate cele bune !
Cu respect,
Sergiu
sergiular
 
Mesaje: 5
Membru din: 28 Dec 2023, 11:16

Re: Salutare tuturor

Mesajde tehărău pe 31 Dec 2023, 18:53

Bun venit și vanzare bună!
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
tehărău
Veteran
 
Mesaje: 3477
Membru din: 16 Mai 2009, 19:24

Re: Salutare tuturor

Mesajde sergiular pe 01 Ian 2024, 15:59

Multumesc frumos !
sergiular
 
Mesaje: 5
Membru din: 28 Dec 2023, 11:16

Re: Salutare tuturor

Mesajde Ghinda pe 02 Ian 2024, 08:47

Altă viață! dar să știi că poți să arunci cu "voblerul" la secțiunea de pescuit. Mai suntem o gramadă de curioși!
Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta...
Ghinda
Veteran
 
Mesaje: 7693
Membru din: 14 Dec 2006, 22:35
Locaţie: Bucuresti


Înapoi la Jurnal de forumist

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori

Publicitate