Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 28 Apr 2024, 07:53

Justitiarul in actiune

Tot ce nu are legatura directa cu vanatoarea dar are legatura directa cu vanatorii : sport, bancuri, discutii " fierbinti, alte pasiuni.

Moderator: popaliviu

Re: Justitiarul in actiune

Mesajde mialxx pe 23 Noi 2018, 18:59

ventura scrie:Atunci, cu mare drag, când ajungi în țară, daca timpul iti permite, te invit la mine la grupa.
Si GARANTEZ, ca mai sunt muuuulte alte grupe care să contrazică ce ai spus.


Cu mare placere. Chiar as dori sa ne cunoastem, mai ales ca nu suntem departe unul de celalalt.

Eu chiar cred ca sunt grupe civilizate, numa ca nu am intilnit una pina in prezent, fie privat sau AJVPS.

O seara faina la toti.
mialxx
Veteran
 
Mesaje: 957
Membru din: 23 Aug 2010, 20:55
Locaţie: Thurgau Elvetia

Re: Justitiarul in actiune

Mesajde OVI762 pe 24 Noi 2018, 21:16

Confirm cele spuse de @ventura,am vanat cu baietii din grupa lui de si sunt oameni de toata isprava,seriosi si primitori.Fiecare stie ce are de facut,vanatorile sunt frumoasa,zona este superba si,foarte important,la vanatoare NU SE BEA.E genul de grupa la care te simti in siguranta tot timpul si nu e putin lucru.
este in noi
OVI762
Veteran
 
Mesaje: 2523
Membru din: 10 Noi 2009, 09:11

Re: Justitiarul in actiune

Mesajde cata.pete pe 27 Noi 2018, 23:53

E mare lucru sa te întorci bine dispus de la vânătoare...mergeam la începuturi cu un prieten,cu Dacia lui vișinie :D și cu încă doi moși din alta grupa la vânătoare la grup restrâns,trageam cu S&B ca astea se găseau pe piață,sau cu "speciale" crosetate de ai mai vârstnici ca aveau timp și era permis,mai împingeam mașina prin noroi,sau o mai trageam din vreun șanț,împușcam și vânat,ne deconectam,râdeam ,glumeam,ne întorceam bucuroși de ziua petrecuta cu folos. Acum avem 4x4,dulapuri pline cu carabine,tragem cu muniție"dedicata",cu "feeling",însa trece ziua în împunsături,intrigi și înghionteli....și bârfe despre ce interes mai urmărește unu și altul...
Prea mult interes și prea multa intriga intre vânători...parca mi-e dor de moși!
Uite ce circ e la Constanta! Manolache Lucian nu a mai fost votat sa facă parte din consiliu și se pare ca va fi înlocuit și de la șefia grupei.Sincer,nici nu merita! Un om de o calitate îndoielnică...
Viorel Popescu nici el nu mai face parte din consiliu,sunt curios ce va urma,doar e șef de grupa la Șipote unde și fostul-actual președinte cit și directorul sunt membri vânători...se pare ca a mers pe mina lui Manolache!!!
Din păcate ăștia sunt oamenii de care depinde soarta AJVPS Constanta...niște mincinoși,intriganți,incompetenți,incompatibili cu pozițiile pe care le au,urmărind interese de grup "restrâns"...
cata.pete
Membru activ
 
Mesaje: 98
Membru din: 06 Aug 2009, 21:58

Re: Justitiarul in actiune

Mesajde tehărău pe 28 Noi 2018, 02:51

Pe la alții nu e ceartă. Dar sunt puține locurile alea.
Opriți transformarea nulităților în vedete!
http://www.ajvpsbuzau.ro/ro/descriere/
tehărău
Veteran
 
Mesaje: 3477
Membru din: 16 Mai 2009, 19:24

Anterior

Înapoi la OFF-uri si OFF-uri : fotbal, bancuri, barfe si can-can

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori

cron
Publicitate