Vinatorul.ro
Jurnal de vânătoare
Acum este 13 Mai 2024, 22:48

De unde va cumparati talere?

Divertisment si provocari on-line

Moderator: popaliviu

De unde va cumparati talere?

Mesajde cristiand pe 09 Feb 2013, 22:02

Salutare la toata lumea,
Am cumparat o masina automata de trap si 150 talere . Talerele au fost asa..de pofta (adica putine) .Momentan la Constanta se asteapta marfa. As vrea sa cumpar vreo 10 cutii de talere max dia108mm (1500buc la pret de bulk ).Puteti va rog sa-mi spuneti la care din magazinele de profil(vinatoare/tir) din Bucuresti ati vazut recent talere(la pret de bulk ar fi excelent) ? Am pe cineva din Bucuresti care mi le-ar putea cumpara si aduce . Apreciez orice informatie (locatie magazin/ depozit, pret talere)
Multumesc anticipat
Cristi
cristiand
 
Mesaje: 16
Membru din: 09 Apr 2011, 08:36
Locaţie: CONSTANTA

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde bogdan_daniel pe 10 Feb 2013, 00:07

Din pura curiozitate, unde mergi sa le spargi?
Avatar utilizator
bogdan_daniel
Veteran
 
Mesaje: 456
Membru din: 16 Iul 2010, 16:49

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde Ghinda pe 10 Feb 2013, 09:13

Intreaba pe @Vinatorul iscusit, avea la un moment dat!
Nu te certa niciodata cu un prost. S-ar putea cei din jur sa nu vada diferenta...
Ghinda
Veteran
 
Mesaje: 7712
Membru din: 14 Dec 2006, 22:35
Locaţie: Bucuresti

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde bogdanel pe 10 Feb 2013, 09:22

cristiand scrie:Salutare la toata lumea,
Am cumparat o masina automata de trap si 150 talere . Talerele au fost asa..de pofta (adica putine) .Momentan la Constanta se asteapta marfa. As vrea sa cumpar vreo 10 cutii de talere max dia108mm (1500buc la pret de bulk ).Puteti va rog sa-mi spuneti la care din magazinele de profil(vinatoare/tir) din Bucuresti ati vazut recent talere(la pret de bulk ar fi excelent) ? Am pe cineva din Bucuresti care mi le-ar putea cumpara si aduce . Apreciez orice informatie (locatie magazin/ depozit, pret talere)
Multumesc anticipat
Cristi


Decathlon !
Avatar utilizator
bogdanel
Membru important
 
Mesaje: 288
Membru din: 13 Oct 2009, 20:29
Locaţie: Bucuresti

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde Don pe 10 Feb 2013, 11:00

Mai ai o varianta...ia legatura cu @Marius prin MP si roaga-l sa-ti trimita la magazinul Arrow de la
Constanta si,avand in vedere cantitatea,probabil iti va lasa si ceva la pret!
Don
Veteran
 
Mesaje: 1709
Membru din: 09 Oct 2010, 17:44

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde OVI762 pe 10 Feb 2013, 11:25

bogdan_daniel scrie:Din pura curiozitate, unde mergi sa le spargi?




Iti iei o autorizatie la rapitoare intr-o parte mai pitulata a fondului,ca sa fi in legalitate,pui aruncatorul in masina,pleci,ajungi,te pui pe treaba :wink: .Catare plina.
este in noi
OVI762
Veteran
 
Mesaje: 2523
Membru din: 10 Noi 2009, 09:11

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde Sly_Fox pe 10 Feb 2013, 13:15

Si totusi aceasta sectiune a forumului este destinata jocurilor PC.
Talerele mentionate in titlul sectiunii sunt alea impuscate cu ajutorul mouse-ului, nu cele destinate tirului live. :lol:
Dacii aveau cultul morților, comuniștii au avut moartea culților, iar astăzi avem cultul hoților.
Avatar utilizator
Sly_Fox
Veteran
 
Mesaje: 5678
Membru din: 06 Sep 2008, 19:59
Locaţie: Terra, Sistemul Sol, Brațul Orion, Calea Lactee, Grupul Local, Super-roiul Virgo, Laniakea

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde achim pe 10 Feb 2013, 16:37

Frumoasa investitie :D . La ce pret ai achizitionat masina ? Noua sau la mana a doua ?
achim
Nou membru
 
Mesaje: 50
Membru din: 07 Noi 2012, 18:29

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde cristiand pe 10 Feb 2013, 21:17

salut,
@bogdan daniel
despre unde le sparg..aaaa..sti ,eu de fapt am facut toata investitia asta doar pt a chinui ciinele dement al vecinului(pe care il urasc..si pe vecin si pe ciine) . ciinele e inebunit dupa fresbee iar eu ii dau teroare aruncindu-i talere paste gard cu 100km/h :wink: .altfel am carat masina numai in poligon autorizat :shock: .

@bogdanel
multumesc pt info dar talere nu exista la nici un decatlon din romania doar in frantza ...i-am chinuit pina cind au facut o verificare de marfa in europa :evil: .

@GHINDA ,@don,
multumesc pt info am sa incerc ce mi-ati indicat ,poate iese .

@OVI
merci ovi ,scurt si foarte descriptiv dar eu ..cu catzelul vecinului nu pe cimp :roll: :lol: .

@ achim
masina e noua se nuneste ''aerial asault 2 '' -600eu pina in fata blocului '

salutare
cristi
cristiand
 
Mesaje: 16
Membru din: 09 Apr 2011, 08:36
Locaţie: CONSTANTA

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde OVI762 pe 10 Feb 2013, 22:29

Bre Sly,a postat omul unde trebuia,ce mai.La jocuri...cu cainele vecinului :lol: :lol: :lol: :lol: Am ras 10 minute @cristiand cand ti-am vazut raspunsul.Omule,nici eu nu prea sunt sanatos la cap cand vine vorba de anumite treburi dar tie nu pot sa iti zic decat atat:MAESTRE. :lol: :lol: :lol: :lol: Mi-ai facut seara frumoasa,ce mai.La vara cand vin la mare trebuie sa ne cunoastem neaparat :D :D
este in noi
OVI762
Veteran
 
Mesaje: 2523
Membru din: 10 Noi 2009, 09:11

Re: De unde va cumparati talere?

Mesajde OVI762 pe 15 Feb 2013, 16:07

Ce ai mai facut cu javra?Ai invatat-o sa zboare?
este in noi
OVI762
Veteran
 
Mesaje: 2523
Membru din: 10 Noi 2009, 09:11


Înapoi la Jocuri PC - talere , rate , glont , etc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

Publicitate